Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új vagy használt babakocsi?

Új vagy használt babakocsi?

Figyelt kérdés

Új vagy használt babakocsit érdemes venni az újszülöttnek?

Milyet érdemes venni?

Küldenétek linket?


Előre is Köszönöm:)


2011. máj. 30. 15:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szia:) Köszönöm szépen:))
2011. máj. 30. 18:47
 12/27 anonim ***** válasza:

Én újat vettem,azért,mert hónapokon át kutattam,hogy milyen lesz a nekünk megfelelő,ami követni tudja az életmódunkat. Plusz tudtuk,hogy legalább egy,de lehet hogy több testvére is lesz a lányunknak,őket is kiszolgálja majd.

Most épp kölcsönadtuk,de jól bírja a srtapát.

Januártól pedig ismét szükségünk lesz rá.


Egy váz van,amire mózest,hordozót és sportrészt is lehet feltenni.könnyű (akkor még emeleten laktunk) és ráadásul kicsire össze lehet csukni (ez pedig a mini csomagtartóm miatt volt fontos).

2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Első babánknak újat vettünk, egy Gracot (mózessel, autósüléseel) és egy Raf-Polt (böhöm nehéz, már megbántuk): sajnos mi nagyon leharcoltuk a kocsikat (leginkább a Graco-t), kereke esik ki (mert azzal cipekedtünk nagybevásárlásból, mert kocsi nem volt).


Unokatesónak kölcsönadtuk a Graco hordozót, de ők úgy leharcolták, hogy szégyellem így használni, ki kell mosnom a huzatát, mert 3 közepes folttal adták vissza, Graco minta lekopott teljesen (ez mondjuk annyira nem baj).


Másik unokatesónak netről vettek autós hordozót, ami PC, és hibás volt, eladó rosszat adott el nekik, fogantyújával gond volt.


Szóval használtat nem vennék, mert félnék, h nagyon lehasználtat kapnék vagy becsapnának, mert valamije törött.

2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Újat veszünk, megbeszéltük. Már csak azt nem tudom, hogy milyen a "jó babakocsi"?:)

Mármint a 3. emeleten lakunk, és oda fel kell varázsolnom egyedül, tehát be legyen nagyon nehéz.(nincs se lift, se tároló.) A babának pedig maximálisan legyen kényelmes, és ne legyen túl drága(max. 50ezer)

Aki tud ilyet, legyen szíves küldjön linket!!:)

2011. máj. 31. 06:22
 15/27 anonim ***** válasza:

Elso gyerkoc szuletese elott mi is ujat vettunk. Casualplay S6-ot. Travel System, fektetheto tamlaju hordozoval.

Mi a 2. emeleten lakunk, lift nincs sajnos... Ezt ugy oldottuk meg, hogy a babakocsi vazat az autoban taroltam, es a hordozoban vittem fel a babankat.

Szerintem naponta 2x fel- és lecipelni a babakocsit a 3. emeletre egy halal... 10-15 kg a babakocsi + 5 kg a baba ruhaval, takaroval stb...

2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

huuuh a 3.ra...az durva.Nekem "csak" a 2.ra kell mennem, de néha ezzel is szenvedek.Lehet, hogy olyan kéne, amire külön rá lehet tenni a hordozót, mózest, sport részt.Hogy mikor pici, akkor egyik kezedben a hordozó, benne a pici, másikban a váz.De ebben az estben fontos, hogy a sport rész együtt összecsukható legyen a vázzal, hogy mikor nagyobb, akkor egyik kezedben a kocsi, másikban a gyerek, így tudj lemenni.Ilyen kocsi van:

[link]


[link]


azt hiszem a top ridernek is van ilyen kocsija, ja és peg peregonak is, de az piszok drága.

Mi először újat vettünk, de nem tudtam lecipelni, így lecseréltük peg perego veneziára, használtan vettük.Nagyon szeretem.De újonnan ez a giraffe club-os szerintem nagyon jó!

2011. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

[link]


na ezen a képen van rajta a hordozó is, így nem tudom pontosan az árát....de szerintem ez lenne a legjobb megoldás.Mert a többi ilyen ráilleszthetősnél nem lehet összecsukni a sport résszel a vázat, így nagy macera lemenni mikor már nagy a baba...

2011. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Anno 60-ért vettük,TITI márkájú kocsi.

Írtam már választ,abban írtam,hogy egy nagyon könnyű váz van,és arra lehet tenni a mózest is a sportrészt is meg a hordozót is.

Kicsire csukható,és könnyű.

2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Avery ***** válasza:

Mi használtan vettük 12000-ért az újonnan 40.000 Ft-os babakocsit. Szép állapotban van, nem sajnáljuk rá a pénzt, de feleslegesnek tartjuk újat beszerezni csak hogy elmondhassuk, hogy új.

A kritériumok azok voltak, hogy legyen teljesen vízszintesre állítható, majd felültethető, megfordítható fogantyúval és nagy kerekű.

Az elefáni bababoltban nézz körül esetleg, elég jól le lehet válogatni kategóriákra.

:)

2011. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Valaki azt írta, hogy lépcsőzéshez az a jó, ha minél nagyobb a babakocsi hátsó kereke.


Ez 67990 Ft, de lépcsőjáró:

[link]


Itt van róla videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Ili7Ehey9tE


Ennek levehető, mosható huzata van 69990 Ft:

[link]


Itt van 46000-ért, de nem tudom mennyire bírná a lépcsőzést, mi is ilyet veszünk, de nekünk szerencsére nem kell lépcsőzni:

[link]

2011. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!