Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszelő, vaterázó anyukák,...

Teszveszelő, vaterázó anyukák, szerintetek miért licitálnak sokan ész nélkül a next termékekre horror áron, még akkor is ha hibás?

Figyelt kérdés

Kislányomnak rengeteget vásárolok turiban, ill. a teszveszen és vaterán (nem azért mert "olcsóbb", hanem mert csodaszépek és a minőségük is szuper).


Azt vettem észre, hogy a licitálós oldalakon az anyukák akár töb ezer forintot is képesek fizetni egy NEXT ruháért még akkor is ha az foltos vagy szakadt, mint mondjuk egy másik angol márkáért, ami ugyanolyan szép és jó mint a next, csak más a neve.


Azon gondolkozok, hogy ez azért van, mert csak a Next-et ismerik itt Mo-on, vagy miért?


Ha van időtök, írjatok!


Köszönöm!


2011. jún. 28. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam. Szerintem azt hiszik hogy ez húúúúdemilyenmenőmárka

Hülyeség csúcsának tartottam, mikor egy foltos napozóért 2700 Ft-ot fizetett egy licitáló.

2011. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak azt ismerik, csak egyszerűen túl van misztifikálva az a márka. Én a next-től közvetlenül szoktam rendelni Angliából és sokszor látom, hogy a vaterán drágábban kelnek el az 1-2 évvel ezelőtti kollekció használt darabjai mint amennyiért én az újat veszem (postaköltséggel együtt). Szerintem nem tájékozottak kellően az anyukák. Sokaknál a nyelvtudás hiánya a gond, azért nem mernek külföldről rendelni, ha már mindenáron next-et akarnak.
2011. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én Angliában élek és itt nagyon kedvelt márka.az anyukák tobbsége ezeket veszi valamint a Mothercare- termékeit.itt az ebay-rol lehet venni hasznaltan és itt is magas árakon mennek el.egyebkent minosegi szép ruhák
2011. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a Next, hanem a H&M is ilyen, meg néha a Gap :(

Én is többször belefutottam már olyanba, hogy a használt terméket drágábban vitték el, mint amennyiért újonnan az üzletben meg lehetett volna venni.

Sokan ész nélkül licitálnak! Pl. az 1 Ft-os termékek ára sokszor már az indulás napján több száz, néha több ezer Ft-on áll, pedig 2 hét múlva jár csak le! Sosem értettem, hogy miért jó így előre felverni az árat... De ez nemcsak a baba/gyerekruhákra, hanem minden termékre igaz.

2011. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!