Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben tároljátok a gyerek...

Miben tároljátok a gyerek játékait úgy, hogy ne foglaljon sok helyet, és hamar el lehessen tenni, és akár még a gyerek is szívesen visszarakja a helyére?

Figyelt kérdés
A gyerekszoba nálunk mindig olyan, mintha egy csatatér lenne, és nem elég, hogy a háztartást csinálom egész nap, folyamatosan pakolok a gyerek és még apuka után is. Le sem bírok ülni egész nap. Van valami praktikus ötletetek, hogy miben lehetne tárolni az apró kis holmikat?
2011. jún. 28. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy nagy almásládánk van :)
2011. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az almásláda mellett van egy fiókja, amiben az apróságok vannak.
2011. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsére ez nálunk még nem gond, mert még csak 1 hónapos a babám. (Amúgy apuka után és is állandóan pakolok:)). Már előre tartok attól, hogy mi lesz, ha a babucim is szétdobálja a dolgait. Sajnos rendmániás vagyok.

Amúgy pont most voltam a közértbe, és mától lehet kapni az Éva Magazin külön számát, az a neve, hogy KÖLYÖK, és ebben pont szó van róla. Még nem olvastam el a cikket, de ha kiokosodtam, akkor majd megírom. :)

2011. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem rossz ez az almásláda ötlet! :)

De valami olyan tipp kéne, ami még egyben jól is mutatna a lakásba.

Az Éva Magazinosra kíváncsi vagyok, majd írd meg kedves válaszoló, hogy milyen ötletek voltak benne, de lehet, hogy leküldöm apukát egy ilyen KÖLYÖK-ért én is! :)

2011. jún. 28. 09:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 3 ilyen,amit belinkeltem és abban vannak a plüssök,meg a többi.Ez nálunk kb 300 ft százasban.

[link]

Előrelátóként,még pelenkásom után gyűjtöm a nagy Pamperses dobozokat,a többit(kisautó,építőkocka,legó) abban fogom tárolni.

2011. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

játéktárolóban, rengeteg fajtája van, nekünk láda alakú van


[link]


a nagy dolgokat pedig a polcra tesszük

2011. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, konkrétan nekünk ilyen van


[link]

2011. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a környéketeken német használtbútoros? Én imádom 2-3000 Ft-ért vettem fenyőfa ládát, amiben elfér szinte minden.
2011. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A Praktikerben vettem nagy műanyag, kerekes, fedeles ládát. Kb. 2000 Ft. Most még a kinőtt ruhákat tárolom benne, mert még kicsi, nincs is annyi játéka, hogy kelljen a láda.

De majd azt fogom játékosnak használni.

2011. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

mi egy nagy kosárban tartjuk a játékait:


[link]



ő is bele tud pakolni, amire fokozottabban kell vigyázni, az meg polcon van, elkéri tőlünk.

2011. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!