Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik jobb újság a Kismama...

Melyik jobb újság a Kismama vagy az Anyák Lapja?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyeneket olvasni? Vagy esetleg van más ami jobb?
2009. ápr. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kaptafára készülnek és a témaválasztásuk is ugyanaz.Anno még én is megvettem,de ma már úgy látom felesleges volt,mert nem valós problémákról írnak és egy-egy témát csak épp hogy érintenek.
2009. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a popsikrémet mindig a Brendonban vesszük, mert olcsó és mindig van nagy kiszerelés is. Amikor bemegyünk, akkor ki van rakva, hogy az éppen aktuális Anyák Lapjában milyen kuponok vannak, ha van olyan, ami kéne és megéri, akkor veszek egy újságot, ha nem, akkor a pénztárnál belenézek egybe, hogy érdemes-e megvenni a cikkek miatt. Egyébként nem szoktam külön venni.

2009. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még biztos befolyásolható vagyok, mert midkettőt megveszem rendszeresen, és elvagyok vele az UH előtt, a védőnőre, dokira várva. Szerintem mindegyik jópofa, az igaz, hogy picit felületes, de gondolatébresztőnek megteszi. Első gyereket várom, az újságokban olvasott cikkek alapján sokmindenre kerestem rá a neten és lettem kosabb!

23hetes km

2009. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt én a Baba magazint és az Anyák Lapját vettem. A Kismamát annyira nem szerettem. Mióta itthon vagyok a kicsivel nincs időm olvasni,vagy ha kell valami inkább megkeresem a neten
2009. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kismamát jobban szeretem, mert több benne a szülés-sztori, több az olvasói levél.

Meg szoktam venni még a Baba magazint is.

Én szeretek ilyesmit olvasni :)

2009. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előfizetésem volt a Kismamára mindegyik GYES-es évem alatt, most is, rengeteg összejött. Én szeretem, de az Anyák Lapja is tetszik, abból csak pár db van.
2009. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, sztem a kismama jobb, a baba magazin és az anyáklapja egy és ugyanaz szinte. nekem azért nem tetszettek mert mindegyikben csak általánosságok vannak és a kismamában sokszor találtam segítséget a problémákra. de ezt mindenki maga tudja:-) persze ha akarok brendonban vmit volt már hogy vettem , de nem voltam elragadtatva egyiktől sem, kismamát viszont faltam a terhesség alatt most már egyiket sem
2009. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!