Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Müllerben vásárolt borostyánlá...

Müllerben vásárolt borostyánlánc is ugyanolyan jó, mintha mondjuk a borostyanlanc.hu oldalról vásárolt? Vettél már a Müllerbe? Bejött?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is néztem, hogy lehet kapni. De ott nem vennék. Szerintem nem olyan, mint az igazi.

Mondjuk én nem a neten rendeltem, hanem egy holisztikus boltban vettem.

2011. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyanolyan jó, mint bármely más valódi borostyán, teljesen mindegy hol veszed, ráadásul a Mülleres a biztonsági előírásoknak is maradéktalanul megfelel (egyesével csomózott kövek, mágneses záródás, tehát nem lehet tőle baja a picinek. Mi ott vettük, és nagyon bevált, határozottan jobbak lettek az éjszakáink...
2011. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belekérdezhetek? Mennyibe kerül a Müllerben?
2011. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő ilyen láncunk van. Egyik az általad írt oldalról való, a másik pedig mülleres. Az internetes lánc csavaros, a mülleres mágneses kapcsolódású.

A Müllerből valót szeretem jobban. A másikról letört egy szem, fogalmam sincs, hogyan. Egy másik meg be van repedve.


Egyébként nem tudom, hogy ettől-e, de a kislányom mindenféle kínlódás (csupán nyálzás volt) nélkül élte meg a fogzást, pedig nagyon egyszerre jöttek neki.

2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

moira!


Ha jól rémlik, 3000 Ft körül/alatt van a Müllerben.

2011. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A kisfiam első 8 foga minden gond nélkül kijött kettesével, de most 8 foga jön egyszerre és nagyon szenved, nyűgös szegénykém. Eddig a dentinox tökéletes volt (amiket előtte próbáltunk semmi nem jött be), de most már az is kevés, ezért gondoltam, hogy kipróbáljuk.
2011. aug. 22. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!