Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a sajnálatos cikkről? Kicsit hosszú, de ha van időd olvasd el.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú és sajnálatos. Kb. ugyanezt én is átéltem már. Kívánom az összes hasonló mentalitású embernek, h minimum egyszer ők is éljenek át hasonló érzést...
2011. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon-nagyon szomorú:( Hihetetlen és felháborító, hogy egyáltalán létezik ilyen...
2011. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Borzasztó szomorú ez az eset, könnyeket csalt a szemembe. Sajnos teljesen egyet kell értenem vele, amikor arról ír, hogy miért is fizetünk akkor TB-t? Siralmas, ami a magyar egészségügyben folyik...
2011. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én jártam olyan országban, ahol sokkal rosszabb az eü. ellátottság, de az eü-s dolgozók empátiája átlag feletti. Szóval nekem ne fogják a rossz fizetésekre. Itt ennyi érzéketlen tuskó van! Szerintem.
2011. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

nekem pont az ilyen orvosok és nővérek miatt született betegen a babám, amit akkor észre sem vettek csak hónapok múltán derült ki mikor már az orvosok nyakára jártam, hogy valami gond van a fiammal.... most meg mossák kezeiket és azzal nyugtatnak rosszabb is történhetett volna....


jah köszönöm, mi?

az nem elég rossz hogy 15 hónaposan csak forogni tud....


sajnálom, hogy ennyi szemét ember van az egészségügybe...

tőlünk még elnézést sem kért senki

2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Felháborító. Szegény, nem elég a lelki szenvedés, amit átélt a baba elvesztése miatt, még úgy is kezelik, mint valami lelketlen tárgyat, lökdösik ide-oda. Betegjogi képviselőhöz küldeném, azonnal, hátha másnak már nem kell túlesnie hasonlón...
2011. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez felháborító!!!!

Ezt olvasni is rossz volt.Az emberek nem nézik egymást még kutyába sem.Szégyenletes.:-(Ide süllyed a világ.

2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a "kedves" lepontozók is kifejthetnék véleményüket... vagy szerintük semmi kivetnivaló nem történt, és ez a normális, elvárható viselkedés az egészségügyben dolgozóktól????? újra lehet lepontozni, ha csak ennyi telik egyesektől.
2011. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!