Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Konkrétan, hogyan történik...

Konkrétan, hogyan történik egy egészségügyi abortusz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sok ilyen kérdés van, keress rá, ott rengetegen leírtuk már, és akkor nem kell újból leírni.

ha csak az abortuszt találod meg, akkor is olvasd el, mert ugyan úgy történik a 2.

2009. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem már elhalt magzat miatt (missed ab.) kapartak, nem biztos, hogy mindenkinek pont így volt, de azért leírom. Előtte ultrahang, majd beutaló az 1 napos kórházi osztályra. Ott az adminisztráció után behívtak egy vizsgálóba, mert tágítani kellett a méhszájamat a műtéthez, hány pálcikát helyeztek fel, teljesen fájdalommentes volt. Néhány órával később vittek a műtőbe, ahol egy nőgyógyászati vizsgálóból ismert asztalra fektettek, a vénámba adtak infúzióval altatót és a kórházi ágyon ébredtem. Semmi fájdalmat nem éreztem, 2-3 óra múlva mehettem haza.
2009. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Sajnos eü.abortusz lesz, mert már 8 hónapja vérzek, most találtak egy daganatot. Igazság szerint az érdekelne, hogy vajon altatnak, vagy elkábítanak?
2009. ápr. 28. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak kábítanának belehalnál a fájdalomba.Szerintem mindenkit altatnak,az EPI semjöhet szóba mert azzal egy napig feküdnöd kell.Szóval csak altatás lesz.
2009. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy altatnak. Én eü-ben dolgozom és gyakorlaton voltam bent küretnél is. Olyan erős nyugtatót adnak, hogy a beteg a világát nem tudja, hülyeségeket beszél, pár percre el is alszik, de utána felébresztik és már este haza is mehet. Szóval ez nem a klasszikus altatás.
2009. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor nem jól írtam.De akkor is furcsa.hogy csak nagyon erős nyugtató.Ok,hogy totál ki vagy ütve,de azért érezi érzed.Jó pesze altatás után is ugyanúgy fáj,ezért jobb az epidurális,mert ott azért még egy kicsit kiélvezheted a fájdalommmentességet
2009. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát van az egészségügyi kaparás, de ahoz nem kell terhesnek lenni, és van az abortusz. Nekem is volt, és mivel előszőr voltam terhes és kiskorú voltam, ezért elkábítottak, aztán vákummal kiszivattíúzták belőlem a magzatot, de előtte napokban kaptam egy tágító és vérzés megindítót is, amitől legtöbben görcsölnek, de nekem egyáltalán nem fájt tőle a hasam, amúgysem szoktam görcsölni. Mikor felébredtem már rég az ágyamban voltam.

Előtte pár nappal be kell feküdni a kórházba, és utána is még pár napig benn kell maradni megfigyelés miatt.

2009. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok, aranyosak vagytok!

Minden jót kívánok nektek!

2009. ápr. 28. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

először is az egészségügyi kaparás az nem abortusz.

én amikor misseden voltam, reggel bementem, és 2 fele jöhettem haza.(11-kor volt a műtét).

Igaz már előtte szültem 2-szer, lehet ezért volt ilyen gyors. Semmit nem kaptam, elaltattak, és az ágyban ébredtem. Nem lesz fájdalmad, csak egy nagyon kicsi, de az elenyésző.

2009. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!