Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkanélküliként szülni?

Munkanélküliként szülni?

Figyelt kérdés
Egy tanulmányhoz kellene, hogy milyen korosztály megy milyen végzettséggel munkanélküliből szülni. Ha abból mentél/mész, írd meg légyszi a korod, és a végzettséged.
2009. ápr. 29. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Dec-ben szűnt meg a munkaviszonyom tehát ha lejár a passzív gyed-em akkor álláskereső leszek/lennék de úgy néz ki,hogy jön a 3. baba!Gimnáziumi érettségim van+boltvezető voltam.29 éves
2009. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Épp próbaidőn vagyok, az első héten tudtam meg, hogy babát várok tehát amikor letelik a próbaidő akkor már nagy valószínűséggel látszódni fog, hogy terhes vagyok tehát én is munkanélküliről fogok szülni menni. Ha nem veszik észre akkor szerencsém lesz, de ebben az esetben is csak 3 hónap határozott idejű szerződést szeretnék aláírni. Én már csak ilyen vagyok ( nem szeretném ha azt gondolnák, hogy milyen szemét vagyok, hogy odamentem és máris terhes lettem) Tehát ebben az esetben is munkanélküliről fogok szülni menni.

Amúgy könnyűipari mérnök vagyok és mire megszületik az első babánk 30 éves leszek.

Üdv

2009. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, középiskolai érettségim van. (közgazdaságiba jártam) Bár dolgoztam a harmadik gyerek születése előtt is, de mikor teherbe estem, még nem lettem jogosult táppénzre, nem volt meg annyi napom. Így most csak GYES-re vagyok jogosult. Pár éve, mikor szültem az első kettőt, viszont volt annyi munkaviszonyom, hogy GYED-et kaptam. Hát, így jártam...
2009. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

22éves főiskolás(nappalis), mellette ugyan dolgoztam, de végig csak próbaidőztem, vagyis, a szerződésem vége amíg bírom, nem akartam kiszúrni a céggel, hogy a 4lányból kettő egy év alatt megy el szülni, és szerencsés voltam, hogy nem dobtak ki a próbaidő alatt, mikor megtudták, terhes vagyok.

Mondjuk én nem számítok munkanélkülinek, hivatalosan, mert nappalis a jogviszonyom, de ennek ellenére, munka nélkül vállalok babát. Amúgy végzettségem szerint felsőfokú végzettség: pénzügyes vagyok, még nem diplomás(1,5év).

2009. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!