Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Várandós...

Mi a véleményed a Várandós tinik 3. évadjáról?

Figyelt kérdés
ha az 1.-t és 2-at láttad, akkor arról

2011. nov. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem...eddig minden részt láttam...(a tinimamikból is)....


Az első évad volt a kedvencem, talán mert Őket jobban megismerhettük...


A Maci-t, Leah-t pl tök szerettem,míg volt olyan akin csak pislogtam hogy ez most komoly??? Janelle pl...

2011. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ja és még:Amúgy fura mert a 3. évad lányai már nem tűnnnek olyan izgisnek....

Meg nekem elég megrendezett azért ez az egész...nem tudom hogy mennyi a valóság belőle...sokszor pl a veszekedések is olyan művinek tűnnek..pl mikor a pasijukkal veszekednek és a pasik olyan görényűl viselkednek...mert nem hiszem h tényleg olyan buták a pasik hogy így mernek ország-világ előtt balhézni???


Nah meg ott volt az Amber....talán ő volt eddig a legszánalmasabb......verekedett, köpködött, káromkodott a kamerák előtt...


Az még nekem a fura h aki állítólag szegénységben élt annak is olyan háza volt h csak néztem :)))) érdekes egy lány sem volt olyan szegény....mondjuk ott volt a CARley...ő azért rossz helyzetben volt...mondjuk örökbe is adta a gyerket....

2011. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!