Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen engednétek meg,...

Hány évesen engednétek meg, hogy gyereketek tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, mert én is szeretnék majd :) 18 meg sajnos még nem vagyok, és ezért kell szülői beleegyezés :)
2011. nov. 17. 19:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%

Miért akkor minek számít valaki,20 évesen pinäval a lába között,férfinak?:ONem én voltam akinek irtad,de ez a hozzászólásod elég nevetséges volt:D

Én 18 évesen "engedném meg" ,mert azzal semmit nem veszt ha vár néhány évet,legalább van ideje átgondolnia,hogy tényleg akarja e ,és hogy konkrétan mit szeretne. Tinédzser korban sokat változik az ember izlése,nem éri meg elkapkodni,főleg ,hogy ez nem olyan dolog mint a fülbevaló,hogyha nem tetszik kiveszed..

2011. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
3%
Miért lennék Isten barma? Nehogymár egy 20 éves lány NŐnek vallja magát!? És nem hiszem, hogy a fiúk annyira később érnének, (átlagosan 1-2 évvel érnek később, persze mindenki máshogy fejlődik) és őket csak 20 éves fiatalnak mondják, nem "FÉRFI"nak.
2011. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném meg.

Ha elmúlt 18, azt és oda csináltat, ahova akar.

2011. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, én is valószínű váratnék vele 18 éves koráig.


TE meg azért vagy isten barma, mert lófas* köze sincs a kötözködésednek a kérdéshez. Ha NŐ-nek akarja magát hívni lány helyett, hát hívja, annyi közöd sincs hozzá, mint a spanyolviaszhoz!

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 zokniszörny ***** válasza:
100%

Miért, húszévesen szerinted mi valaki? Óvodás? Házasodhat, külön élhet, ilyen korban sokaknak már gyereke van, dolgozhat, stb. Ez mi szerinted?

Egyébként ha nem tűnt volna fel, hírekben, újságokban 18 év felett férfiakról és nőkről szoktak írni.


Na, egyébként én is 18 éves kortól engedném meg.

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok 19 éves és 16 évesen nem egy piercingem volt :nyelv , ajak , fültágító (6mm) ,és a fülemben még egyéb kis ékszerek.A szüleim tudta nélkül csináltattam mindent.De kb 18 éves koromban mindegyiktől megszabadultam és ami az alsó ajkamban volt annak még mindig megvan a nyoma , egy kis lyuk.A tetkót nem tudod majd lemosni csak lézeres eljárással tudják eltávolítani ami rendkívül fájdalmas és drága is.Nagyon jól gondold meg.
2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem engedném. Remélném, hogy benő a feje lágya. Nincs semmi bajom a tetoválásokkal, de szerintem egy gyereken nincs helye, és nagyon szánalmasnak találom, mikor valaki 13 évesen tetováltat a karjára valamit, de olyat, mintha egy rágó csomagolásában találta volna (igen, van ilyen ismerősöm)... Szóval, az én gyerekemnek nem lenne 18 éves kora előtt tetoválása, vagy ha engedném, akkor is csak nem látható helyen, bokán, vagy valahol, és egy nagyon aprócska valamit... Vagy megvárnám, míg nagykorú lesz, és remélném, hogy elmúlik ez a fellángolás. Tényleg semmi bajom a tetoválásokkal, de általában a tinik ebben a korban nem egy apró csillagocskát vagy virágot akarnak, hanem valami bődületesen rossz, ocsmány, ízléstelen nagy valamit. Szóval nem engedném, ha kicsit akar, akkor mondanám, hogy lehet, de majd ha betöltötte a 18at, ha valami nagyot, szintúgy, csak remélném, hogy elfelejti, és meggondolja magát...
2011. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
61%

Egy 20 éves lány miért ne vallhatná magát nőnek?

Felnőtt ember, lehet férjezett akár kisgyerekkel, dolgozhat.

2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Még egy voks a 18-nak!

És tényleg csak ellenörzött profi szalonban engedném, mert sajnos olcsóbb, meg gagyi helyeken nemi, bőr és egyéb nemkívánatos betegségeket lehet kapni, ha pl, használt tűvel végzi a munkáját a szaki...

23/N

2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
73%

Légyszi várjál legalább 19-ig. Az én lányom is meg volt kecskézve 17 évesen, én voltam a legrosszabb anya, aztán most 20, de már azt mondja megőrülne, ha rajt lenne az amit akkor annyira akart.

Külön mázlim van, hogy most már egyáltalán nem tervez ilyesmit. :)

2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!