Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen engednétek meg,...

Hány évesen engednétek meg, hogy gyereketek tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, mert én is szeretnék majd :) 18 meg sajnos még nem vagyok, és ezért kell szülői beleegyezés :)
2011. nov. 17. 19:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

18-20 évesen engedném meg.


77L

2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
29%

ÓÓ látom valaki nagyon nagyon irigy a fiatal nőkre. :D

Hát ha még meglátná, hogy némelyik huszonéves nő ő korabeli férfiakkal jár, mert ugye a férfi a korral nemesedik :D Elképzelem milyen ideges lenne egy ilyen pár láttán :D

2011. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

jaj hülyén fogalmaztam :D szóval régóta szeretnék , 16 éves vagyok. :)


Igazából kísérgetni se kell, sőt írásos engedély se, csak normális családban azért csak kér engedélyt a gyerek a szüleitől ... :D

2011. nov. 17. 20:11
 24/39 A kérdező kommentje:

Elolvastam a válaszokat, nekem ez nem ilyen 1-2 hónapos jóbort télleg több éve érdekel egy tetoválás. Lehet várok vele 18 éves koromig de akkor kezdésnek a hátamra szeretnék.. :):)

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 17. 20:15
 25/39 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves lesz, akkor majd azt csinál, amit akar, a saját pénzből. Én tuti nem fogok neki tetkót "ajándékozni"...
2011. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 18 és van rá pénze, erre nem adnék neki és ki is fejezném, hogy utálom a tetoválást. Mert, hogy valóban utálom. Szóval sorry, ha az én gyerekem lennél, akkor nem lenne tetkód egy darabig
2011. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

18. Nekem is akkor lett az első. Azóta begyűjtöttem a többit :D

Még csak 1 éves a kicsim, egy darabig nem fog ilyet kérni az tuti :)

2011. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Én nemcsak hogy megengedném, hanem meg is kapja a 17. születésnapjára a lányom!! :-)
2011. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... Egy korú vagy a lányommal...

Lehet, hogy én vagyok az anyád? :O

Akkor állj elém bátran :)

2011. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon teteszenek a tetovalasok es azt mondom hogy csinaltass de ne most...varj meg egy picit vele...valassz ki egy mintat es azt vedd elo hebo hoba 1 even keresztul es ha 1 ev utan is ugyan ugy tetszik akkor hajra...soknak tunhet az egy ev de meg mindig jobb igy mintha megcsinlanad es egy ev mulva le akarnad szedetni mert nem teteszik vagy meguntad...a szalont ahol csinlatatod jol vizsgald meg mert a padlotol a mennyezetig minden steril kell legyen es elotted kell lefertotlenitse...ha ez nem tortenik meg akkor koszond meg szepen az idodt amit rad szant es huzzal onnan gyorsan.
2011. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!