Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a következő lépés a Teszves...

Mi a következő lépés a Teszveszen/Vaterán, eladás után? Eladtam 2 dolgot, hogy vonják le a jutalékot meg a feltöltési díjat?

Figyelt kérdés
Vaterára át szoktátok listázni, amiket árultok? Hogy érdemes feltölteni, egyből be is állítjátok az automatikus újraindítást, ha lejár? Mennyi időre határozáttok meg az aukció idejét? Mitől függ?
2011. nov. 28. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy "adózol"nekik hogy időközönként ők email értesítőbe kikülid a számlázást és a rajta szereplő összeget át kell utalnod nekik!


Én nem szoktam beállítani az automatikus újraindítást,hanem amikor lejár (szintén küld érteítőt emailra)akkor a lejárt termékek újraregisztrálásánál újraindítom.

Én általában fixen töltök fel dolgokat és azt 3hétre (a leghosszabb időtartalmra)szoktam feltölteni,így mivel fix bárki bármikor megveheti,ha nem veszik meg akkor is fent van 3hétig és nem kell 1 vagy 2 hét múlva fizetni újra a feltöltésért ha nem kel el.

2011. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!