Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek a párommal...

Hogy beszéljek a párommal arról, hogy gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

Eddig még nem nagyon beszéltünk a dologról,neki van egy lánya,akivel nem tartja a kapcsolatot,én még fiatal vagyok,szóval nincs gyerekem.

De én már annyira szeretnék egy kisbabát és nem tudom,hogy Ő mit szólna hozzá.

Az anyagi helyzetünk nagyon jó,nem jelentene gondot egy baba.


2011. dec. 30. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
-drágám, megérett bennem, hogy lassan szeretnék anyuka lenni! Te mit gondolsz erről?
2011. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb úgy, ahogy az első írja. Azt azért gondold át, hogy az első lányával hogy áll a dolog, szerintem rossz ómen...
2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban, puhatolózva.

A lányával hogy-hogy nem tartja a kapcsolatot?

Vigyázz, figyelj, hogyan bánik másokkal, hogyan beszél előző párjáról. Hasonlókra számíthatsz te is.

2011. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2011. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért nem tartja a kapcsolatot a lányával,mert amikor elváltak a exnejével,akkor a volt felesége elköltözött a kislánnyal és nem találkozott vele valami sokat a párom.


3 éve vagyunk együtt,én 22 éves vagyok,Ő 37.

2011. dec. 30. 16:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát.. Én csak egy dolgot nem értek, és ezt nem bántásból írom!!


Milyen kapcsolat az, ahol egy ilyen dolgot ennyire nehéz lenne megbeszélni a másik féllel? Nekem furcsa, hogy bárki is képes ide feltenni egy ilyen kérdést.


Mi 3 éve vagyunk együtt, a barátom 27 éves, én 22, nem akarunk még gyermeket csak kb. 4-5 év múlva, de mi erről minden probléma nélkül tudunk nyíltan beszélgetni...

2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szeretem és Ő is szeret...de nem nagyon szereti a gyerekeket,nem tudom,hogy miért.

Még nem beszéltem neki arról,hogy gyereket szeretnék,mert nem akarom rázúdítani hirtelen.

2011. dec. 30. 16:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz a nagyon jó anyagi helyzet alatt? Neki van jó anyagi helyzete, vagy neki is (a korod miatt kérdezem)? Ha netán szétmennétek, keresel annyit, hogy el tudj tartani egy gyereket és magadat?
2011. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de 37 évesen, ha szeretne babát, akkor már jelezte volna. Főleg 3 év után! Az én párom is célozgatott rá már alig fél év után. Ekkor volt 31.
2011. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a korkülönbség is egy kicsit soknak tűnik, de ez a ti dolgotok...


Egyszerűen mond meg neki, hogy te szeretnél már gyermeket, neki mi erről a véleménye?!

2011. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!