Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az egri Hunguest Hotel...

Milyen az egri Hunguest Hotel Flóra? Baba barát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, véleményeket várnék! Köszi!
2009. máj. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi minden évben a Hotel Flórába járunk a gyerkőc 9 hónapos kora óta.Most 6 éves.Van játszóháza, de gyerek felügyelet nincs. A szuper benne, hogy az ára magába foglalja a strand belépőt, mely ha a hotelből kilépsz egyből odajutsz.Nekem ezért is szimpatikus, mert a gyereket bármikor felvihetem a szobába aludni, majd visszamehetek, s nem kell több kilométert ezért megtennem.
2009. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyenek az árak?? Most is oda mentek? mikor, mennyi napra?
2009. máj. 26. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
ha belépsz az interneten a hunguest hotel címszó alatt kiadja a szállodákat.Ott megtudod nézni az Egri árakat is. Szerintem nem vészes főleg ha bele számolod, hogy egyébként a családodnak mennyi lenne a strand belépő, melyet itt megspórolsz.Igen oda megyünk idén is a lányom imádja. A kaja szuper és bőséges. Igaz most már mi is nagyobb létszámmal megyünk mert a kicsi 6 hetes.Egyáébként láttam olyan anyukát is, aki a gyermekét letette aludni, s a bébi őrt levitte magával a strand területére, s úgy napozott.
2009. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!