Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9. kerületben, a József...

9. kerületben, a József Attila lakótelep környékén JÓ, nem pénzéhes SZTK nőgyógyászatot keresnék?

Figyelt kérdés

Lányom 1 éves, most fogunk költözni a 9. kerületbe, párommal még az idén szeretnék belevágni 1 baba projektbe! :) Szeretnék találni egy olyan nőgyogyit aki tényleg nem a pénzre megy, hanem ha lehet azt mondani becsületes.Nem szeretném szülésnél felfogadni, mert a lányomat is ügyeletesnél szültem, és semmi problémám nem volt.

Aki tud segíteni az írjon!

Köszönöm


2012. jan. 24. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a lakotelepen nöttem fel, a mai napig vissza járok oda. Nagyon klasz környék. A legközelebbi hely, amit tudok ajánlani az István korház a Nagyvárad térnél. Hogy milyenek a dokik nem tudom, mert a fiamat az egyes számu szülészeti klinikán szültem a Baross utcában, kb 2 honap mulva a Szent Imrében fogok (Tétényben).
2012. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én meg Kelenföldön nőttem fel, a Szent Imre kórháztól 3 perc sétára.Sőt a Szt. Imrében születettem! :)

Könnyű szülést neked! :)

2012. jan. 24. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi a jókívánságot!

Melyik utcába fogtok költözni?

2012. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, en 10 eve lakom a jozsef attilan lassan, bevallom, én dr Pop Andreához járok, nála szültem, nála fogok szülni (az Istvan korhazrol rajta kivul eleg negativak a tapasztalataim, de ez van kozel :(()

a maganrendelese a G1 intezetben van, ami _nagyon_ messze van tomegkozlekedessel.

viszont ot tenyleg meleg szívvel ajanlanam


az istván kórházban szimpatikus volt még dr Radnay Katalin, és dr Novák Zoltán is, de legalább 3-4 orvost fel tudnék sorolni, akikhez borzasztó volt, amikor odakerültem (ügyelet).


tudom, gázul hangzik, de tapasztalatból mondom, hogy az ügyeleten szülést gondold át, mert lehet, hogy csak én voltam szerencsétlen egyveesés áldozata tobbszor, de nagyon rossz emlekeim vannak

2012. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 15:23

Köszi a választ!Megkérdezhetem milyenek azok a rossz emlékek?Mert én amikor ügyelet szültem, nekem is volt, de csak annyi, hogy nem foglalkoztam velem annyit, ami annyit jelent, hogy az orvos nem fogta a kezem és nyugtatgatott, hanem be jött mondta mi van é ennyi.De nem volt semmi aj, én pénzt sem adtam, nem i mondtam, hogy fogok és valószínű ezért volt ez a bánásmód.De végül is nem volt semmi baj, nekem az nem ér meg 60-70ezer forintot, hogy kinyalják a....na mindegy.Szóval leírnád kérlek a tapasztalataidat?

Előre is köszi! :)

Az első válaszolónak.

A Börzsöny utcába költözünk.Elég nyugis helynek tűnik.De ami a legfontosabb, hogy párom munkahelye nagyon közel van, így nem kell benzinre költeni! ;)

2012. jan. 25. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is a borzsony utcaban lakunk!! :)


Rossz tapasztalat: peldaul a mento vitt be, es az ultrahangon a nődoki megkerdezte, hogy mi a francot keresek itt, (reggel 5 ora volt) meg valogatott szidalmakban reszesitett, meg megjegyzeseket tett, hogy miert verzek (?!).

a gyereket 220as bilirubin szinttel kuldtek haza, ket nap alatt felment negyszazakarmennyire, komaba esett, es nem akarta az ugyeletes nodoki "visszavenni", csak amikor mar rendorseggel es perrel fenyegetoztem (vegul a 2sz gyerekklinikan kotottunk ki, egy hetig infuzion volt a gyerek meg kek feny alatt, nem kivanom senkinek, a ferjem akkor lattam sirni a 15 ev alatt csak, en allandoan bogtem, egy cseszett nagy csavar allt ki a gyerek fejebol, a noverek nem foglalkoztak vele (de nem mert bunkok voltak, hanem mert 3an voltak 60 gyerekre), ja, vissza az istvan korhazhoz, kerem a noverket, hogy mutassa meg hogy kell fejni (elektromos mellszivoval nem boldogultam), a valasz "anyuka, fejjen kézzel!" (kesobb kellett, mert begyulladt a cicim, hat a kezem is :S


aztan bementem a 28. het korul, mert nagyon mensi szeru gorcseim voltak, isszonyatosan le lettem oltva az ott levo orvos altal (most is voltam benn 2x feleslegesen, mindket doki normalisan elmondta, hogy mi lehetett a gond, es miert nincs gond), de az meg se vizsgalt, se ctg, se ultrahang, csak megkerdezte megvan e meg a panasz, meg vereztem e (hozzateszem elotte betelefonaltam menjek e, es a nover azt mondta erdemes bemenni).


szoval vannak jo dokik, de vannak bunkok is. egyszeruen nem kockaztatok. egyebkent en 30 ezret adtam, abszolut nem keveselte a doki, ha 10et adok neki, szerintem akkor is ugyanugy megkoszoni, abszolut emberseges a dokino, azert ajanlottam, mert nem a penz a lenyeg nala, es keves embersegesebb dokival talalkoztam (guglizz utana :))

csak messze van :(

de szulesre en mindenkepp javasolnam, hogy kerj fel valakit..es nem a kezfogas miatt, vagy a moral support miatt, arra ott a ferjem :)

csak a lelkiismeretes munka miatt

2012. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!