Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok kidobni...

Ti nem sajnáljátok kidobni azt a sok üveget ami a bébi étel után marad? Van ötletetek hogy mire lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
Én a tápszeres dobozait (fém tárolóban van, nem zacskóban) összegyűjtöttem és dekupázs technikával kicsinosítottam, így használom mindenféle tárolásra - mosódió, mosószóda, színes ceruza, stb. De a kis üvegekkel nem tudom mit kezdjek, így azok mennek a szelektívbe. Mégis fáj a szívem értük hogy ennyi szemetet termelek. Pedig nem sűrűn kap bébi ételt. Valakinek van valami ötlete?
2012. febr. 26. 13:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi az ötleteket. Mindenkinek jár a kéz. Ügyesek vagytok.
2012. febr. 26. 15:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én is sajnálom kidobni. Párom meg állandóan morog, hogy már mennyi van (pedig 90%ban én főzök). Viszont most kitaláltam, hogy ültető"kártyát" csinálok belőlük a közelgő esküvőnkre. :)

2012. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tyű,Kedves Utolsó!

Ez annyira tetszett,hogy kitettem a facebookra :-)


Sok boldogságot!!

2012. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2012. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!