Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inkább nagyobb vagy kisebb...

Inkább nagyobb vagy kisebb ruhát adsz gyerekedre? 3-5 éves gyerek hány szezont hord egy-egy ruhadarabot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h inkább nagyobb a ruha a gyereken, vagy ha már kicsit kinőtte még ráadod?
2012. márc. 29. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is. Ha veszek, akkor picit nagyobbat szoktam, hogy tovább jó legyen. Ha a nadrág pár centivel rövidebb,még játszani feladom rá.
2012. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a kicsit kinőtte ruhákat a lányomon, szóval én pont rávalókat adok rá. Mindig picit nagyobbat veszek, hogy tovább jó legyen.


Ha esetleg picit nagyobb fel lehet hajtani, de ha kicsi bocsi, de az irtó hülyén tud kinézni a bokalegyezős nadrág, de ha nagyon nagy az is. De otthonra még ráadható, viszont közösségbe nem adnám rá.

2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább kicsit legyen nagyobb. Engem is zavar, hogy olyan a nadrág vagy blúz a kislányomon, amin látszik, hogy kinőtte.

Én is inkább kicsit feltűröm, vagy feljebb húzom neki.

2012. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!