Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gyakori a Dominik név?

Nagyon gyakori a Dominik név?

Figyelt kérdés

Lánynevünk van, és ez a fiú név férjemnek is, nekem is nagyon tetszik!Viszont mióta kitaláltuk mintha minden 2. fiú Dominik lenne....csak nekem áll rá a fülem, vagy tényleg sok Dominik van?

Van már egy fiunk, ő Benedek, szerintem ehhez a névhez is illene(Nekem fontos, hogy ne totál eltérő nevű gyerekeink legyenek)


2012. ápr. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

2010-ben a 9. leggyakoribb név volt.


Ha neked viszont ez tetszik, akkor nevezzétek őt így. De ha nagyon zavar, hogy ilyen sok a Dominik, akkor viszont keresgéljetek még tovább.

2012. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


2011-ben a 7. volt.

Felénk is sok Dominik van.

2012. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi,egyenlőre marad szerintem,mert tényleg nagyon tetszik mindkettőnknek:)

Csak kíváncsi voltam,hogy én hallok-e sokat:)

Arról meg totál elfelejtkeztem, hogy megkereshetném a neten a gyakoriságát...ellustulok így a gyakorikérdések mellett:D

2012. ápr. 5. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen eléggé,viszont nagyon szép.
2012. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is gyakori. A mi fiúnk Zsombor lesz, tavaly a 12. volt a sorban. Nem baj, akkor is ez a név tetszik. Te se foglalkozz vele, ha örömmel adnád a gyerekednek.

Zsombor nálunk alig van, szóval változó, hogy hol melyik név a gyakori.

2012. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok Dominik van, akiket én ismerek azok 6 évestől lefelé vannak, és van terhes barátnőm is, akinek Dominik lesz a babája.
2012. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nagyon gyakori.
2012. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!