Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi az amit a legjobba...

Anyukák! Mi az amit a legjobban szerettek csinálni, ami a legjobban "kikapcsol" titeket? (Ami nem a babával, kisgyerekkel kapcsolatos)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Olvasni és írni.

A Tasmán ördögöm mellett erre kevés időm jut, úgyhogy van, hogy a wc-re viszem a könyvemet. :D

Most vásárolgattam néhány új regényt a vaterán, legfeljebb elteszem és reménykedem, hogy majd a nyaraláskor ki tudom őket nyitni és nem csak a hátsó borítót elolvasni.

2012. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Úszni!

Heti háromszor úszom korán reggel egy órát!

Nagyon kikapcsol. Hogy is mondjam, ott csak én vagyok. Nem anya, nem feleség, hanem én!

2012. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A zene. Imádok zenét hallgatni, de nem csak úgy háttérzajnak, hanem lefekszem, fülhallgató a fülembe és csak hallgatom...Persze ilyet már nagyon régen csináltam... :(

Úgyhogy áttértem az olvasásra, ilyenkor teljesen egyedül vagyok a szobában, este, csak olvasólámpa ég, gyerekek alszanak, férjem valami motoros-összeszerelős dolgot néz....hmmmm!!!!

2012. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kertészkedek.Hatalmas udvarunk van kerti tóval,rengeteg növénnyel,illetve konyhakert is.Van meló bőven,de imádok gyönyörködni benne,hogy ezt én csináltam:)
2012. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás, de az már gyerekkorom óta :) Ezen kívül: valami kreatív hobbi, mindig valami újat találok ki, mert elég hamar megunom a dolgokat; vagy közös filmnézés barátokkal.
2012. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Épp aukciós oldalakon próbálom visszaszerezni a családom (felmenőim) tulajdonát. Több-kevesebb sikerrel, de működik.

Valamint családfát kutatok már lassan 9 éve.


Emellett elviszem futtatni a 2 éves tacskónkat vagy csak sétálni, bár azt a lányunk mellett is szoktam. Egész jól összeszoktak.


Ha pedig lazulásra vágyom, akkor dr. Csont és Helyszínelők minden mennyiségben!

2012. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Vezetek.

Beülök az autóba, ablak leteker, rádió bekapcsol és megyek...néha cél nélkül, de általában nagybevásárolni...

:)

De komolyan, a vezetés kikapcsol, és lehet, hogy bután hangzik, de feltölt energiával.


Ezen kívül blogot írok, azt is imádom.

Állítólag jól és érdekesen írok.

2012. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni, futni és kreatív hobbizni (most éppen gyöngyfűzés, előtte dekupázsoltam, ez mindig változik, mire kapok rá éppen).
2012. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel.
2012. ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás és a futás. (Bár futni ritkán jutok el, mert olyan hulla vagyok estére, munka után.)

Este, ha lefektettem a lányomat, akkor addig olvasok, amíg a szeme le nem csukódik, ez valamikor fél óra, van amikor 1, de van olyan is, hogy 10 perc.

2012. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!