Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyermek neveléssel és...

Milyen gyermek neveléssel és fejlődéssel kapcsolatos könyveket olvasnál a neten?

Figyelt kérdés

Jelenleg az itthon lévő kb. 10ezer könyvem tartalmát töltöm fel egy oldalra.

Gyakran járok a lányommal könyvtárba, foglalkozásokra.

Ott rengeteg könyv van, ami a fejlődésről, nevelésről szól.


Ráadásul itt rengetegszer látom, hogy az "Anya, tanítsd engem!" c. könyvet kérik az anyukák egymástól e-mail-be.

Emiatt is gondoltam, hogy készítek egy ilyen oldalt, ahol több könyv tartalma elérhető bárki számára.


Természetesen, nekem is van gyermekem, így nem tudok 0-24 óráig gépelni, de igyekszem mindent feltölteni :))


Szóval, te mit olvasnál/keresnél a neten?


2012. ápr. 20. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő: Szülők könyve, Dr. Genevieve Painter: Tanítsuk a kisbabát!, Velkey László: Gyermekeink gondozása, nevelése. Ezek nekünk megvannak könyvben, de elég jók, mindenkinek érdemes lenne elolvasni őket. Szerintem hasznos lenne, ha elérhetőek lennének neten.
2012. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, utána nézek a könyvtárban nálunk, hátha elérhetők és akkor feltöltöm őket az ajánlatod alapján.


Köszi!

2012. ápr. 20. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyermeklélektannal kapcsolatos könyvek
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pikler Emmi: Anyák könyve. Ez elég régi, kb. 30 éves, úgyhogy pár dolog már nem aktuális benne (pl. az öltöztetéssel kapcsolatos fejezet), de azért vannak be ma is használható, elég jó dolgok. Néhány részt ebből is feltehetnél.
2012. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!