Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyünk keresztelőre, ha...

Mit vigyünk keresztelőre, ha nem mi leszünk a keresztszülők?

Figyelt kérdés
Igazából a kérdés talán úgy pontosabb lenne, hogy milyen értékben "illik" vásárolni és, hogy mit? Játékot, ruhát, pelenkatorta pl jó választás szerintetek vagy mit? Az unokabátyám kisfiának keresztelője lesz és nem mi leszünk a keresztszülők.

2012. jún. 23. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Pelenkatorta szerintem elég ajándék.
2012. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például ez?

[link]

2012. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, te is elkészítheted, ennek alapján.

[link]

2012. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak annak idején mindenki hozott valami apróságot, 1-2000 Ft értékben, persze leginkább játékot, ruhákat kapott, (fél éves volt akkor). A legnagyobb értékű egy kis négykerekű bicikli volt.

Én nem biztos, hogy örültem volna a pelenkának, csak akkor, ha előtte egyeztetnek velem, milyet vegyen. Sajnos a kisfiamnak érzékeny bőre volt/van, így nagyon nem volt mindegy, milyet kap.

Ja, és a keresztelő után, mi tartottunk ebédet is, ritkán van együtt a család, jobb volt így.

2012. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én lányom keresztelőjére csak a keresztszülők hoztak ajándékot, ez elvileg így szokás...sztem nem kötelező vinni bármit is nektek, csak mert keresztelő lesz. Persze ha szeretnéd meglepni valamivel akkor bármit vihetsz ;)
2012. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Mindenképpen szeretnénk vinni valamit.

Kedves 2. Sajnos nem tudom megnyitni a linket.

Amit viszont zmit te küldtél kedves 3., az valami szuper!!!!!! Olyan 80%-ban azt gondolom, hogy ez lesz a nyerő és tényleg ha én készítem el egyrészt látják, hogy nem csak egy "nesze neked, mert muszáj" ajándék, másrészt jóval olcsóbban kijövök :)

2012. jún. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!