Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt angolul tudó...

Vannak itt angolul tudó anyukák? Ebay-es kérdéseim lennének!

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, de egyrészt szőke vagyok (a későbbiekben majd kiderül, miért is oly' fenemód fontos ez a momentum), másrészt fáradt, hamradrészt ramaty matekos, negyedrészt pedig egy fikarcnyi mondatot tudok angolul: I Love You. Azonban ezzel sajnos nem tudom megváltani a világot...

Szóval a lényeg, hogy ebay-ről szeretnék rendelni pár dolgot, de halovány gőzöm sincs, hogy hogyan kell, mi ennek a módja, mennyibe kerülne a postaköltség, meg szóval erről az egészről. Valaki lenne olyan kedves, hogy lassan, nagyon érthető, világos, többnyire tőmondatokban felvilágosítana? (A tőmondatokkal könnyebb dolgom van, mert egyszerűbb szótagokra bontani az érthetőség végett.)

Pl. itt van ez a cucc:

[link]

Meg akarom rendelni, mert rájöttem, hogy nem élhetek nélküle. Mit kell csinálnom? Mennyit kell fizetnem? (Átszámítva valami 600 valamennyi forint, nem?) Mi a menete ennek az egésznek? légyszi, légyszi, a gyerkőc nyúz a babaholmikért, de Mo-n képtelenség anyagilag bírni!

Köszike!


2012. jún. 28. 01:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értek én sem hozzá, de olyan turiba menj ahol kilóra árulnak ruhákat, ott tuti kapsz egy csomó babaruhát, ami jó játékbabának is!!! :-)
2012. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A babaruha csak példa volt. :D Inkább a kiegészítőkért (kád, babacenter, stb.) van megőrülve a lányom. :D
2012. jún. 28. 01:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi :-D
2012. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :D
2012. jún. 28. 01:28
 5/12 anonim ***** válasza:
"Post to: United Kingdom" Ezt sajnos nem szándékozták erre küldeni. Vaterán, Expresszen, egyéb magyar üzletelős oldalakon nincsenek ilyenek?
2012. jún. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez hasonló oldal, mint a Vatera Mo.-on, vagyis a 2 font csak az induló ár. Lehet licitálni ki mennyit ad érte.

Úgy tudom, ha nem éri el a minimálárat, amit az eladó előzetesen megadott, és titkos a licitálók előtt, akkor semmisnek minősül az egész, vagyis nem kapja meg az érdeklődő a terméket.

Azt írják, hogy csak az Egyesült Királyságba postáznak, de aztán ki tudja, lehet, hogy rugalmasak ilyen téren.

2012. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy mi a módja a vásárlásnak.

Regisztrálni kell az ebay-re. Majd célszerű e-mailt írni az eladónak, hogy elküldené-e Mo.-ra is a terméket.

Aztán ha igen a válasz, már csak licitálni kell. Az ár (2 font) alatti rubrikába kell beírni az árat, amennyit megérne neked a termék. 2 fontot vagy többet lehet beírni, a rubrika alatti szöveg szerint.

Aztán mikor ma 12:13-kor lejár a licitálási lehetőség, akkor kiderül, hogy te lettél-e a nyertes.

De erre még senki sem licitált, ez a "0 bids" -re kattintva tudható meg.

2012. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy nem postaznak semmit Mo-ra. Egy ismerosunk rendelt ugy egy eve nehany videojatekot, de nem vittek ki neki, ugyhogy Nemetorszagbol elpostaztatta nekunk Irorszagba es innen mi tovabbkuldtuk. Az unokahugom menyasszonyi ruhajat is ide kaptuk, aztan elvittem neki.

Egy biztos PayPal szukseges hozza!

2012. jún. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"En ugy tudom, hogy nem postaznak semmit Mo-ra."

Ez sose volt központilag meghatározva. Számtalanszor rendeltem már az ebay-ről, és mindig minden megérkezett. Minden esetben feltüntetik, hogy hova postáznak és hova nem. Ha regisztrált felhasználóként lépsz be, még egyszerűbb, mert ki is írja a listázásban, hogy amit szállítanak Magyarországra, annak mennyi a postaköltsége.

2012. jún. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg általában rugalmasak. Én pl. szerettem volna egy szandált, amit csak a németországi (meg egy-két más országbeli) Deichmannban lehetett kapni.

Írtam az egyik eBay-es német kereskedőnek, aki deichmannos használt cipőket is árul, hogy be tudná-e szerezni nekem. Konkrétan ugye el kellett volna mennie a boltba, és megvenni nekem, és készségesen vállalta is. Csakhogy nagyon sok lett volna a postaköltség, így nem kértem. Olyan 12-15 euro normál esetben a postaköltség, ő meg írt válaszként valami 30-at. :( Gondolom az ő munkadíját is belevette, ami rendben is van, de azért elég drágán számolta. Ennyiért nem kellett.

Még a mai napig is lehet kapni azt a szandált, úgy fáj érte a szívem. :(

2012. jún. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!