Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ígényelhetem úgy a családit,...

Ígényelhetem úgy a családit, hogy csalok kicsit benne?

Figyelt kérdés
nem vagyok egyedülálló,mégis ígényelhetném úgy,mivel a párommal nem vagyunk összeházasodva illetve nem vagyunk egy lakcímre sem bejelntve? Lehet csalni? Vagy inkább hagyjam veszni azt a havi 3000 Ft-ot?

2012. júl. 19. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

gelazso!


Nem azt írta, hogy nem élnek együtt, hanem nincsenek egy címre bejelentkezve. A kettő nem ugyanaz

2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végig olvastam a válaszokat, és egy betűvel nem írtam azt, hogy az rád vonatkozzon. Azokra értettem, akik meg is csinálják ezt!!! Pl sógornőmék is ezt csinálják, emelt családi, olcsóbb tankönyvek, stb stb, pedig együtt él a gyermek apjával... Na én az ilyen emberekre értettem. (8.voltam.)
2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mikor elváltam igényeltem az emelt összegű családit,8 hónap múlva lett egy párom összeköltöztünk de nem jelentkezett be hozzám 3 évig igy éltünk és csak utána jelentkezett be,na akkor már lemondtam.Ha ellenőriztek volna én ki tudtam volna magyarázni magam pl.miért ne lehetne ott pasis dolog,attól ha nem lakik ott csak néha ott alszik,és ki szabja meg hogy naponta mennyi időt tölhetünk együtt stb.stb.
2012. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
OFF: nem csak havi 1.000 ft a különbség?
2012. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
OFF: nem! a sima 13.300Ft az egyedülállóké 14.800Ft. Az 1500Ft x 2gyerekkel,az nekem 3000Ft akárhogy is számolom.
2012. júl. 20. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!