Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, lehetséges hogy...

Szerintetek, lehetséges hogy van ikertestvérem?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeségnek hangzik, de pici korom óta azt hajtogatom a szüleimnek h nekem már pedig van, csak eldugták. Beszéltem erről ikrekkel is hogy mégis milyen érzéseik, megérzéseik, kötődésük van, és elégé sok mindenben voltak egyezések. Elvittek pszichológushoz is ezzel a szüleim, de ott azt mondták nincs velem semmi baj, valószínűleg az anyaméhben későn halt el egy baba aki az ikertesóm lett volna. Mindig abban reménykedtem h csak az orvos ellopta őt vagy valami hasonló, hisz a mamám egyedül volt és végig az ájulás küszöbén állt, nem igazán emlékszik.

Mit gondoltok, ezzel most mit csináljak?

Reménykedjek benne h az egész tévedés és valahol van?

Vagy ne is törődjek ezzel az érzésemmel?



2012. okt. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, biztos nagyon rossz érzés:-( valószínű a pszichológusnak van igaza, különben anyukádék már rég elmondták volna,ha bármi történt volna. Nem vittek volna orvoshoz ha nem szeretnének, nem aggódnának érted. Fogadd el a szüleid válaszát, és az orvosét, de ettől függetlenül te ugyanúgy gondolhatsz az "ikertestvéredre". :-)
2012. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ikerterhesség nem a szülésnél derül ki, hanem már előtte, anyukád tudott volna róla. És igen, nagyon sokszor van, hogy kettős terhességnek indul a terhesség, de az egyik embrió elhal - az pedig bizonyított, hogy létezik magzati emlékezés, tehát tudat alatt ott lehet az emléke.
2012. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!