Ez jó ajándék volna?

Figyelt kérdés

pár napja érkeztünk haza a kórházból a kisbabámmal.

ügyeletes orvosnál szültem de nagyon odatette magát,de sajnos már nem találtam meg a varratszedés alatt,így elmaradt a jutalom.,de 6 hetes vizsgálatra hozzá megyek vissza, így pótolnám a pénzt,de úgy gondoltam hogy vennék egy szép bögrét és belegravíroztatnám

-vagy a nevét

-vagy azt hogy "köszönjük dr úr, és a dátumot mikor született a baba hogy emlékezzen ránk,végül nála született a lányunk ha ő nincs, akkor lehet nem úgy alakulnak a dolgok a szülőszobán ahogy kellettek volna.

-jah és persze a bögrében lesz benne egy kis borítékban a pénz.


ez jó ötlet anyukák?

vagy csak úgy snassz, dobjam oda a borítékot? :)



2012. dec. 3. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a köszönjük+dátum és a baba neve nagyon tetszik,szerintem megható

egy fényképet is tennék a babáról (akinél szültem,neki az irodája tele van fényképekkel,akik nála születtek babák)

2012. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég csak a boríték!!!

Naponta több gyerek is születhet nála, lehet már a 6 hetes kontrollon sem fog rád emlékezni!!!

Na meg nem is biztos hogy te neki szimpatikus ciktál, lehet te egy voltál a sok közül, csak a fiók mélyén végezné a pohár!

Ügyfelekkel foglalkozom, va akire emlékszem, mert a neve különleges volt, vagy kedves volt, vagy csinos volt, vagy tetszett a ruhája...

De nem örülnék egy olyan tárgynak, amiből ha iszom reggel a kávém, ő jutna eszembe...

Inkább egy jó pia, whisky, vagy vodka, azt ha majd felbontja eazébe jut hogy kapta egy szülés levezetésért, ennyi bőven elég!

2012. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mármint a doki nevét gondoltam simán a bögrére,vmilyen üvegpohár,vagy bögrére gondoltam.PL: Dr.xy . - ennyit.

vagy amint írtam így hogy:

köszönjük Dr úr.

2012.11.14.


melyik volna a legjobb??!!

2012. dec. 3. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a borítékra szavazom. Szerintem ha jó ismerős lenne vagy rokon akkor jó ötlet lenne de így tényleg lehet hogy a fiók mélyén landol ahogy azt előttem írták, Te pedig ezreket adtál ki rá.
2012. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aha értem..

lehet akkor nem jó ötlet ez.

de annak biztos örülne ha a neve virítana a poharán.

ááh na most elbizonytalanodtam.

2012. dec. 3. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem fogadott orvosom volt, de úgy kapta a borítékot, hogy volt benne egy képeslap is. Saját gyártmány, a kisfiam fényképe volt az egyik oldalon, belül pedig a szöveg: Köszönöm, hogy a világra segített. név, dátum és szülők neve. Ebbe tettük bele a pénzt.
2012. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ajándék lenne az hogy köszönjük dr úr, és a dátumot hogy mikor született a baba belegravíroztatnád egy bögrébe! :)
2012. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!