Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok irigy arra aki...

Miért vagyok irigy arra aki terhes, vagy kisgyereke van?

Figyelt kérdés
Pl most olvastam hogy Katalin hercegnő gyereket vár, és olyan buta érzés jött rám...Mondjuk őt alapból irigylem mert nagyon szép, meg lett egy jóképű gazdag férje meg rangja stb. De akár a szomszédot is irigyeltem mikor mondta hogy gyereket vár...Meg úgy irigykedve nézem a szerelmes párokat, vagy azokat akik mostanában házasodtak stb.
2012. dec. 3. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Talán, mert Te is szeretnél? :))
2012. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
A szokásos? "Idős" (35+), hisztis, kibírhatatlan, magányos nő vagy?
2012. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom mert te is szeretnél gyereket.


Amúgy elég felszínes lehetsz, ha csak olyan külsőségekre irigykedsz mint szépség, rang, jóképű férj... én sokkal jobban irigyelném azért, hogy ennyire szerelmesek egymással a férjével (ha már róla van szó).

2012. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hááát olyasmi...A magányos stimmel. De még csak 23-24 vagyok.

Tudom sok időm van még meg minek gyötröm magam...

2012. dec. 3. 18:13
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert én úgy veszem észre hogy csak azok boldogok akik szépek is. Vagy akik gazdagok.


Aki szép annak sokkal könnyebb.

2012. dec. 3. 18:15
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert elvileg ezek jó dolgok, amik boldoggá tesznek, és ezért mindenki szeretné egyszer-kétszer átélni.

Én most éppen a kisbabásokra vagyok irigy. Nem vagyok normális. :(

2012. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
78%

Már leírták előttem,azért "irigykedsz" mert Te is szeretnél családot,kisbabát. Hidd el,eljön majd a Te időd is.

Tényleg babát vár? Várd ki még a végét,nem olyan biztos ez még. Nekem is nagyon szimpatikus Katalin hercegnő,de szerintem nem lehet olyan irigylésre méltó élete,mint amilyennek elsőre tűnik. Nem adják ám ingyen a rangot,gazdagságot. Sok mindenben korlátozzák,sok mindent megszabnak neki.

2012. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen tényleg igaz. Hivatalosan bejelentett hír. A Clarance House (elvileg az a királyi család szócsöve :D) jelentette be. Szóval 100 %.
2012. dec. 3. 18:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 24 vagyok, és pont a napokban volt egy kis "riadalom", hogy esetleg terhes lettem. Kiderült, hogy nem, és bár örülnöm kellene (mivel hogy még tanulok), én igazából már nagyon szeretnék :( Nagyon nehéz kivárni még azt a 2-3 évet, mire készen állunk mindenre anyagilag is.
2012. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is nagyon nehéz kivárni azt a 10-15 évet mire végre gyerekem lehet, igaz még csak 24 vagyok, de olyan jó lenne igazán fiatal anyuka lenni, mint az én szüleim. Még 50 évesek sincsenek és már anyuka korú lányuk van, én!

24/N

2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!