Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem a...

Terhes vagyok, de nem a páromtól"sokat hezitáltam hogy lemerjem írni, de tény, hogy megtettem, megcsaltam, és mástól várok babát. Szeretném elmondani, de fogalmam nincs, hogy lehet egy ilyen dolgot elmondani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem kapni fogsz most itt hideget-meleget..
2012. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
31%

Na tessék ez aktuális...

Csak nem erre készülsz te is??


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
48%
Persze ha most ezt a kérdést egy férfi tette volna fel,hogy megcsalta a terhes feleségét,akkor már ő lenne a legszemetebb ember és már máglyára küldenék és el lenne küldve a jó büdös francban..
2012. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
87%
Első, igazad van, de hidd el az élettől még megkapja a magáét. Csak az a baj, hogy a normális nők szívnak az ilyenek után....
2012. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
100%
De visszatérve a kérdésre: Hogyan mondd el? Hát így: Drágám, megcsaltalak és terhes vagyok egy másik férfitól! Ez ilyen egyszerű! És el akarod vetetni, vagy meg akarod tartani?
2012. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
94%

Ezt bizony el kell mondanod..

Nem várhatod el szerencsétlen párodtól, más gyerekét nevelje..

Ne csodálkozz, ha szakít Veled..

És a gyerek apja ?? Vagy csak kaland volt ?

Védekezésre nem gondoltál, ha már félrelépsz ??

Ne haragudj, nőként, nőpárti vagyok.

De ez több mint szemétség..Az ilyen nők miatt sorolják be a többit is a rib..kategóriába.

Egyes: megy a zöld kéz !

2012. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim válasza:
33%

Sokat elárul hogy a babával senki nem törődött a hozzászólásokban... Ő mennyire tehet erről? Van -e joga mégis élni? Szerintem igen és ez a lényeg!

Lehet ribancozni de evvel meg van -e oldva a helyzet? Nem!

2012. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
85%
Nos ha megtetted te tudod miért.Szépen leülteted a párodat és elmondod.Egyenesen,jobb ha tőled tudja és ugy ahogy volt,mert sokkal rosszabb lesz ha mástól tudja meg.Tartozól neki ennyivel.Senkinek nincs itt oka leribancozni téged.A te életed te szurtad el,és tied a következmény is.
2012. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
96%

Minél gyorsabban, őszintén és egyenesen.

A férjed egyáltalán nem fogják érdekelni a szóvirágok, csak maguk a tények.

Az elég nagy szemétség, amikor felneveli a gyereket, és ő sosem tudja meg, hogy nem is az övé, sőt azt sem, hogy megcsaltad.

DE! Az ilyesmi többször derül ki, mint ahányszor nem, és akkor aztán égig érő balhé lesz, abban biztos lehetsz.


A helyedben leültetném, hogy "El kell mondanom valami fontosat. ......->itt jöhet némi mentegetőzés, miért léptél félre. Pl. Nagyon elhanyagoltál és magányosnak éreztem magam/ritkán voltunk együtt, hiányzott az udvarlás,stb. Találkoztam egy férfival, akibe akaratomon kívül beleszerettem. Lefeküdtünk, és most terhes vagyok tőle." Innentől természetesen az ő döntése, hogy szeret-e téged annyira, hogy meg akarja menteni a házasságot, és felnevelitek a gyereket, vagy összepakol és otthagy a problémáddal meg a gyerekeddel együtt.

Első gyerek lenne?

Mit szól hozzá az apja?

Ez sem mindegy.



Ha ennek ellenére veled marad, akkor foglald aranyba még a lába nyomát is, és becsüld meg, mert kifogtad a világ legnagyobb birkáját!


Arra most gondolj, még időben, ha a gyerek már megszületne, és utólag, esetleg évek múlva derül ki, hogy a sajátjaként nevelte más "zabigyerekét", te félreléptél, stb: nem csak az ő szemében lennél .....(ide kéretik csúnyákat gondolni), hanem mindenkiében, még a gyerekkel is megromlik a viszonyod. Akkor mindent buksz.


Tanulság: ha már feltétlenül félre akarsz lépni, legalább használj gumit!!!! Ezzel az erővel úgy is állhatnál most a párod elé, hogy "Megcsaltalak. Nem védekeztünk. És most AIDS-es vagyok. Sajnálom, de azt hiszem, téged is megfertőztelek." Egy laza kis trippernél-kankónál szerintem rájönne magától, hogy tőled kapta el.


Nem gratulálok, ha nem gond.

2012. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
100%

Szivem, mondanom kell valamit. Légyszi ülj le. Útálom magam, nagyon megbántam, utolsó szemét vagyok. Megcsaltalak és teherbe estem.


Én így mondanám. Igaz én még sosem csaltam meg senkit. De itt is sok olyat olvasni h a pasi félre ku....t, a szeretője meg terhes lett és a hülye némber még meg is szülte.

Bezzeg ott a pasit nem hímringyózták le. Ott a csajok voltak a "hibások". Az egyil azért h széttette a lábát, a feleség meg azért h nem. Na jó, nem folyok bele mert hülyeség és nem is az én dolgom.


A babával mit tervezel? Vigyázz, nehogy 2 szék közt a pad alá ess. Szerintem akár hogyan is mondod, a párodnak már búcsút inthetsz.

2012. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!