Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok egy plasztika...

Ti bevállalnátok egy plasztikai műtétet így?

Figyelt kérdés

1 éves koráig szoptattam a kisfiamat.Sajnos volt egy mellgyulladásom és emiatt 4 hónapos kora óta csak az egyik ciciből szopott; nem volt hajlandó elfogadni az egykori beteg mellemet. :(

Ennek következtében közel 2 kosárméretnyi különbség van a 2 cicim között.A formáját már nem is említem,eltörpül ez a méretbeli eltérés mellett.Én totál lelki beteg vagyok miatta,valami borzalom ahogy kinéz.

Férjemet állítólag nem zavarja,de bennem olyan gátlásokat okoz,hogy elmondani nem tudom.Már attól rosszul vagyok,ha hozzáér a párom; a tükörben meg... :(

Eddig nagyon nem voltam plasztikai műtét párti,de most komolyan elgondolkodtam rajta...

Érdekelne a véleményetek,ki mit tenne a helyemben.Bevállalnátok egy szépészeti beavatkozást?

Köszönöm a válaszaitokat előre is!


2012. dec. 17. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit kérdeznék, hogy mennyi idő telt el az utolsó szoptatás óta?

Mert nekem csak az utolsó fél évben volt így, hogy egy ciciből szopizott, és irgalmatlan nagy különbség volt nálam is, de aztán szépen visszaváltozott egy fél év alatt, sőt, az lett a kisebb, mert hogy eredetileg is az volt mindig a kisebb.


Persze ha már hosszabb idő eltelt, megértem, hogy műtéten gondolkozol.

2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van és hasplasztikát tervezek. Nem akarom ilyen ocsmány hassal leélni az életemet.

Úgyhogy én bevállalnám a helyedben, nagyon megértelek. Persze csak akkor, ha nem terveztek több gyereket.

2012. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, bevállalnám.

Minden jót, sok erőt kívánok;)

2012. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szianekem "csak" lógnak, de nekem is a szoptatás miatt, mert rengeteg tejem volt, és sajna nem jól csináltam akkor sok mindent, aminek meg lett a következménye. Én azt mondom ha még akarsz gyereket akkor várj , mert újra megeshet ugyanez még implantátummal is. De ha nem akkor rajta. Még annyit hogy ha akarsz fogyni akkor azt műtét lőtt tedd mert nekem a doki azt mondta, hogy max2 kiló ingadozhat rajtam fel-le hogy tutira ne lógjon újra. De még én sem csináltattam meg, mert a két gyerek között voltam konzultáción. Most meg nem tudok fogyni a pajzsmirigy alulműkôdés miatt ami a második babóm után alakult ki. De 6 éve szenvedek a cicim miatt, tudom mennyire tönkreteszi az önbizalmat. Én azt mondom ha anya boldog a baba is boldog lesz, szóval ha neked ez a jó akkor hajrá! Én akkor indultam be és mentem el végül dokihoz , mikor egy ismerősöm aki még csak21 éves volt gyerek előtt csak úgy ripsz ropsz megnagyobbítatta cicijét. Én meg évekig azon paráztam, hogy úristen ez mégiscsak egy műtét, meg majd nem emelhetem fel a fiam utána , stb....
2012. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed magad jól emiatt, akkor vállald be. Nemcsak a plazacicak csinaltatjak meg, sőt! Én sem vagyok plasztika párti es a férjem is rosszul van az ilyesmitol, de ha nem érezném jól magam a bőrömbe akkor megcsináltatnam, nem állhatna senki az utamba, még a férjem sem.
2012. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.Tényleg annyira el vagyok keseredve,hogy rettenetes.Én soha nem voltam az a plázacica és nem is gondoltam volna,hogy valaha önszántamból kés alá fekszem.

De komolyan nem látok más esélyt,mert így egyszerűen undorodom saját magamtól.Azt sem tudom hogy tömködjem ki a melltartót,hogy a ruhában ne látszódjon.Arról meg már nem is teszek említést,hogy milyen szinten lógnak...a 80 éves mamóka kutyafüle hozzám képest. :(

Első gyerkőc és szeretnénk még 2 tesót neki,de nem tudom,hogy addig mennyire tudok így kiegyensúlyozott lenni és nem erre figyelni.Valóban okosabb volna megvárni,míg elérjük a "tervezett" létszámot,de az még évekbe telik....addig meg mi lesz?

Félreértés ne essék,nem vagyok az a műcsaj akinek mindig tökéletes mindene,mert baromira nem.De ez....aki hasonló cipőben jár,úgy is tudja miről beszélek. :(

És köszönöm a biztató sorokat,nagyon jól estek! :)

2012. dec. 17. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:

4. Vagyok

A azért sokat számít, hogy a férjedet nem zavarja, ez a normális hozzáállás, hiszen tisztában vagytok vele, hogy miért történt, és a gyermeketek ennél biztosan fontosabb. Gondolom másnak úgysem szeretnéd mutogatni magad:) én pl amúgy sem vennék fel kivágott felsőt mert a gyerekkel amúgy sem biztonságos dolgo, mindig tuti a dekoltázsnál kapaszodik belém, volt, hogy lehúzta a boltban a felsőt rólam:) addíg meg marad az előformázott kosár, vegyél olyan melltartót amibe kis szilkonpárnát lehet rakni, és csak az egyik oldalra tedd be. És ha meg kicsíped magad helyezd másra a hangsújt pl a lábra, az arcodra, derekadra vagy amit a legszebbnek látsz magadon:)

2012. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy ugyanannyi idő kell hogy vissza álljon az eredeti méret, mint amennyit szoptattál. Szóval ha 1 évet szoptattál, akkor legalább egy év kell neki. Azt az időt én mindenképpen kivárnám, hátha helyrejön magától.
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már meg lehet csinálni úgy, hogy lehessen szoptatni is mellette, de szerintem ha még terveznénk tesót, akkor nem vágnék bele. Még ha zavarna, akkor sem. Próbálnék öltözködni hozzá, hogy ne legyen feltűnő a dolog és mikor még a babák megszületése után is zavarna, esetleg akkor. Bár nekem volt már pár egyéb okból kifolyólag műtétem. Ezért tudom mivel jár és sokszor átgondolom mielőtt belevágok. Én se vagyok elégedett a mellemmel, de a műtét gondolata jobban taszít, mint ahogy a tökéletes mell képe vonz.

Neked is azt javaslom, hogy tett mérlegre ezt az egészet, mert helyetted dönteni úgyse tudunk, maximum csak érveket és ellenérveket sorolhatunk

2012. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Èn hasplasztikàt tervezek, èn is undorodom magamtòl. Ùgyhogy nagyon megèrtelek.

Èn azt mondanàm, hogy keress fel egy plasztikai sebèszt, a konzultàciòk szinten mindenhol ingyenesek, ès ő tud neked biztosat mondani, a következő terhessègekre nèzve, hogy èrdemes-e előtte megcsináltatni, vagy hàtha mèg vele.

Kitartàs!

2012. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!