Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A páromnak fontosabb a gyerek,...

A páromnak fontosabb a gyerek, mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,nem akarom azt h én legyek a fontosabb számára,csak azt h egyforma fontos legyek,mint a gyerek. Mikor megszületett a fiunk, a telefonja kijelzőjén egy közös kép volt rólam, és a babáról. Ezt lecserélte,és kirakott egy olyan képet amin csak a kicsi van. Mért tette ezt? Ez mind azt bizonyítja h én nem vagyok olyan fontos... Egyébként ő a férfi. Nekem nem fontosabb a kicsi, egyforma fontosak mindketten, ha választanom kellene,nem tudnék. Ő azt mondta a gyereket választaná,nem engem.
2012. dec. 18. 15:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem kerek a történet nem értem miért kéne közted és a gyerkőc között választani? a telefonos hátteres dolgot meg ne szívd mellre szerintem nincs komolyabb jelentősége. tényleg nem kötekedni akarok csak kérdezem hogy tisztábban lássunk
2012. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem értettem én sem,mert nincs miért választania. De azt mondta ha egyszer kellene,akkor a picit választaná. Rosszul esik h fontosabb nálam,hiszen én szültem neki,mért ilyen...
2012. dec. 18. 15:19
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

Régen nekem is a párom volt a telefon kijelzőjén, én meg az ő telóján, de most már mindd kettőnknek a gyerek van kint!

Én ezen nem problémáznék, és nem lennék féltékeny a saját gyermekemre, örűlnék neki, hogy ennyire szereti.

2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen dolgokkal nem foglalkozom mert szerintem felesleges.Tudom h a párom mindkettőnket imád!Szerintem örülj neki h a párod ennyire szereti a gyerkőcötöket.:)
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem ha amúgy rendbe van minden közöttetek akkor ne foglalkozz ezzel a mondatával...
2012. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

Szeretem nagyon a férjem, de lehet a gyermekem választanám, ha úgy hozná az élet...

Ezért nem

2012. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Amúgy rendben vagyunk. Normális dolog h szereti a gyereket. Nem is vagyok féltékeny rá,csak szeretnék én is olyan fontos lenni mint a gyerkőc. Köszi a válaszokat.
2012. dec. 18. 15:24
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Nézd ha választani kellene, hogy ki után nyúljak egy sziklánál a gyerek után nyúlnék. Már csak azért is mert a feleségem kitekerné a nyakam, ha őt menteném. Ahogy én is az övét fordított esetben.

Szerintem teljesen természetes dolog, hogy egy gyerek valamilyen szinten "fontosabb" De mivel össze sem lehet hasonlítani a két érzést, felesleges is. A lényeg, hogy gyerek születése után is megmaradjon ugyanaz az érzés/féltés mint előtte volt.

Most gondolj bele abba, hogy a szülők azon problémáznának, hogy a fiam/lányom jobban szereti a párját. Teljesen máshogy szeretünk egy szülőt, egy párt, egy gyereket.

2012. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
biztos fontos vagy neki csak ha gyerek van kicsit átalakul minden. első voltam.
2012. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nekem nem fontosabb a gyerek. Egyformán imádom mindkettőjüket, és egyformán fontosak,ha pedig választanom kellene,nem tudnék.
2012. dec. 18. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!