Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen dokumentumok szükségese...

Milyen dokumentumok szükségesek ahhoz, hogy bejelentsem a MÁK-nál, hogy egyedülálló lettem (családi pótlék végett)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi hogy írok de ez a kérdés engem is nagyon érdekel.de én úgy tudom hogy elég ha a mákhoz írsz egy levelet meg ha elváltatok akkor elküldöd a válási papír másolatát
2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, mert még eszembe jutott valami. Hogyan igazolom, hogy egyedülálló vagyok, ha sose voltunk házasok, csak nem bejegyzett élettársi kapcsolatban éltünk. Tulajdonképpen annyi nyoma van annak, hogy valaha együtt éltünk és most nem, hogy különböznek a lakcímeink... Jó lenne a Kincstárral beszélni, de egész délelőtt semmi reakció arra, hogy csörgetem őket.
2013. jan. 2. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak egy nyilatkozatot kell irni, miszerint buntetojogi felelosseged tudataban kijelented hogy X naptol egyedulallo vagy.
2013. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!