Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idén, esetleg jövőre első...

Idén, esetleg jövőre első gyermeket vállalók, hány évesek lesztek a baba születésekor (ha hamar összejön)?

Figyelt kérdés

Kislányra vagy kisfiúra vágytok inkább?

Saját házba/lakásba érkezik?


2013. jan. 28. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
26-30 évesek. Mindegy a nem egészséges legyen. (reménykedünk, hogy ikrek) egyenlőre saját lakás, később majd hitelre egy kertes ház.
2013. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 petera6 ***** válasza:

Én valószínű éppen betöltöm a 30-at, férjem 34 éves lesz mikor megszületik a babánk.


Nekem mindegy, férjem kislányt szeretne inkább.


Saját lakásunk van, és most pár évig szerintem elég is lesz ekkora, majd talán ha a második gyerek is nagyobb lesz, kell nagyobb lakás/ház.

2013. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 és 25 évesek leszünk. Kisfiú lesz. Elején mindegy volt, hogy mi lesz, csak jöjjön a baba. Albérletben élünk, de ez egy biztos hely, nem akarják eladni, a házat mindig is albérletnek használták, nekik ez így üzlet, nem szólnak bele semmibe. Szinte olyan, mintha saját lenne, csak épp a felmerülő átalakítások árát ők fizetik. Ez nekünk így nagyon megfelel. Pár év múlva tervezünk egy más elrendezésű házat nézni a kicsi miatt, meg addigra úgy tervezzük, hogy jön majd a kistesó :-)
2013. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 33, a párom 40.

Saját lakásba érkezik (csak jöjjön minél hamarabb, nagyon várjuk).

Én kislányt szeretnék, a párom fiút, de igazából teljesen mindegy, legyen "komplett".

2013. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!