Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismersz olyan 17-18 éves...

Ismersz olyan 17-18 éves lányt aki megtartotta a babáját és normálisan neveli, nem a szülei nevelik helyette hanem ő és a párja és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Normális párkapcsolata van, bulizni se jár, befejezte az iskolát és boldog 19-20 évesen egy 2-3 éves gyerekkel vagy később nagyobbal? Apuka is rendesen dolgozik?
2013. febr. 7. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan:) Nov ben toltottem a 20 evet, januarban szultem, augusztusban mentem ferjhez( 4 honapos terhesen) es a ferjem dolgozik, es normalisan neveljuk a fiunkat:) es ugyan ez lenne ha elobb jon a baba:) 1 baba miatt nem mulik el a vilag belehet vallalni 17, 18 evesen is ha terhes marad a no:) tervezni korai, de ha besikerult akkor nem bomlik fel a vilag:) 9 honapig kell hordani a kis mazatot, addig egy 17-18 eves lany is megerik az anyasagra, az kialakul:) kerdesedre a valasz, Igen ismerek:)
2013. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ismerek, bár én nem tudom, hogy a "bulizás" mióta számít bűnnek, ők azért eljárnak olykor szórakozni a párjával, de ebben nem látok rosszat.

Na szóval, volt egy osztálytársam, ő 16 évesen szülte meg a lányát, az apukával együtt maradtak, három év múlva született még egy babájuk, őt már tervezték. Már mindkét gyerek iskolás, mindkét szülő dolgozik, a lány közben leérettségizett, most ha jól tudom, könyvelőként dolgozik, a párjának nem tudom, mi a foglalkozása. De amúgy igen, ők eljártak néha szórakozni régebben is, meg most is, nyilván nem úgy, hogy minden hétvégén diszkó, de többször is összefutottam velük koncerteken. Egyszer beszélgettünk is erről, egyrészt ugye ott a négy nagyszülő, meg a nővérének is van két gyereke, aztán megcsinálják, hogy vigyáznak egymás gyerekeire, és akkor eljut mindenki olykor ide-oda.

Egyébként első ránézésre meg nem mondaná senki, hogy ilyen fiatalon szült az anyuka, valahogy mindig is idősebbnek tűnt a koránál, viszont érdekes módon nem öregszik :D Nem tudom, vannak ilyen típusú emberek, ha azt mondaná, hogy elmúlt már harminc, azt is simán elhinném neki, de azt is, hogy még csak húsz. De ő viselkedésre is mindig felnőttesebb volt.

2013. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem örülök hogy van erre példa én egy ilyet sem ismerek, viszont mások olyan könnyedén rávágják hogy persze tartsa csak meg majd lesz valahogy.
2013. febr. 7. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én 16 évesen megtartottam, soha nem támogatott senki minket. De el sem fogadom a segítséget. Az iskolát sajnos nem fejeztem be, buliba pedig még életemben nem voltam. Nem bántam meg, hogy a gyerek mellett döntöttem. Apuka a kezdetektől rendesen dolgozik és nagyon jó a kapcsolatunk.
2013. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek, bár sajnos ott az apuka még a terhesség alatt lelépett. Ugyanakkor a baba születésekor átment magántanulóba, majd mire mehetett bölcsibe a kicsi, visszament nappalira, időben leérettségizett, most főiskolás mellette dolgozik, és nagyon anya! Őt a szülei anyagilag támogatták (mármint volt fedél a feje fölött, étel a hűtőben stb) csak viselkedjen anyaként, és folytassa az iskolát. Remélem hamarosan talál magának egy rendes párt, aki elfogadja a kicsit is :)
2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek:). Második baba mellett jár fősulira(az első érettségi után született, halasztott egy évet) tavasszal végez.
2013. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen ismerek,bár nem értem a bulizás miért bűn.Ha úgy érted nem minden nap bulizik stb akkor megértem de havi 2-3-4 buli szerintem belefér,persze nyilván fáradtságtól is függ és sok más mindentől,én 21 évesen szültem,nem sokára befejezem a főiskolát együtt vagyunk a párommal,mindketten dolgozunk kisfiunk bölcsis.Eljártam,eljárok bulizni a barátnőkkel vagy a párommal kikapcsolódunk,mondjuk tavaly többször eljutottam most inkább 2-3 havonta jutok el a barátnőkkel,párommal azért heti egyszer elmegyünk kettesben sétálni kávézni vagy valamerre pár órára,nagyon jól esik a gyereknevelés,háztartás,munka és tanulás mellett.
2013. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem a discóban bulizás nem tartozik olyan nagyon a felnőtt korhoz és gyerekvállalás mellé.
2013. febr. 7. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
kimondta hogy discoban bulizás? életemben nem voltam discoban,nekem az a buli ha elmegyünk egy koncertre beülünk valahova vagy felmegyünk egymáshoz a barátokkal,megiszunk 1-2 sört,kerti parti vagy csajos otthoni dvdzös buli stb nekem ez a buli,nem a részegen fetrengés a discoban (utolsó válaszoló)
2013. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem. Ez természetesen nem ugyanaz. Én arra a bulizásra gondolok ami nagyrészt fiatal korban jellemző (jellemzően éjszaka kezdődik hajnalban ér véget együtt jár alkohol cigi stb.vel) nem az összeülünk sörözni.-re mert az számomra nem egyenlő a bulizás szóval:) az kikapcsolódás maximum. És természetesen nem bűn...
2013. febr. 7. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!