Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik már...

Vannak itt olyanok akik már több babát is elvesztettek?

Figyelt kérdés

Sajnos én már 2 babát elvesztettem súlyos fejlődési rendellenesség miatt!

Nem tudok aludni se jól.Állandó síró görcseim vannak és nem tudom,hogy éljem túl.Hogy lehet ezt átvészelni?



2013. márc. 2. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet,de ha ujra megpróbáljátok,genetikai vizsgálatot érdemes a szülőknek kérni,mert vannak olyan betegségek,hogy csak akkor jön elő ha az a bizonyos kromoszómapár találkozik aminek nem kéne,tehát ha neked nem az lenne a párod aki most,lehet nem is tudnál róla hogy előfordulhat.remélem érthető...de hallottam olyat is hogy ha a párnak fia születik,akkor nagy az esély hogy beteg lesz a baba,ha lány,akkor nem jön elő ez a gond.
2013. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Voltam már genetikai tanácsadáson ott is ajánlották a genetikai vérvételt,de nem tudom,az mennyibe kerül ott sem tudták megmondani!Ki fogom vizsgáltatni magam mindent,hormonokat meg amit lehet.
2013. márc. 2. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed is vizsgáltassa ki magát. Ne csak Te.
2013. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó tudom ez egyértelmű!Csak félek,hogy velem van a baj.Valahogy érzem.Jó a férjem is ugyan ezt gondolja magáról.De van már 1 gyerekünk,nem is tudjuk,hogy jött össze!De már nagyon ki vagyok ettől a dologtól!
2013. márc. 2. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Örülök h már összejött egyszer egy egészséges gyermek!!Mint irtam,lehetséges h épp rossz kromoszómák "találkoztak".De a vérvételnél akkor ki fog derülni,vagy tudni fogják már az elején mit kell vizsgálni,esetlen orvosi segitséggel oldják meg hogy tuti egészséges legyen a pocaklakó(mint amikor természetes úton nem jön össze a baba,csak itt más miatt segitenek)

Drukkolok hogy összejöjjön mihamarabb!!!

2013. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Csak nem tudom lelkileg ezt megint,hogy fogom túl élni!Ha nem lenne itt ez a kis rosszaság akkor már meg őrültem volna.
2013. márc. 2. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Átélni sehogy nem tudod, a fájdalmat az idő múltával fog csökkenni, de elmúlni amíg élünk nem fog!!

Én 7-szer voltam áldott állapotban, és egy szem egészséges kisfiam van, nem is értem hogy, de sikerült!

Az első kisfiam 21 hetesen veszítettük el fejlődési rendellenesség miatt, ez után még 3 terhességem volt, de elég korán 6-9 hét között megszakadtak.

Természetesen mindenhol jártunk ahol lehetett. Végül közölték hogy ne is védekezzünk, mert nem is lehet gyerekünk legalább még fél évig amig rendbe nem hoznak. Ennek ellenére két hét múlva pozitív tesztem lett, és most Ő 3 éves! Természetesen terveztünk kistesót, de még két vetélés következett. :(


A genetikai vizsgálat INGYENES!!!! Csak egy beutaló kell a nőgyógyászodtól. Mi Szegeden voltunk. Tőlem is, és a férjemtől is vért vettek. Abból nem derült ki semmi.

A kiskatona vizsgálat is szintén térítés mentes. Túl lehet rajta lenni.

Érdemes egy endokrinológushoz is elmenned (ha még nem voltál). Szerencsére én megtaláltam szerintem az ország legjobb emberét. Mondhatni ő csinálta nekem a férjem segítségével a fiam. Kiderült: pajzsmirigyporbléma, PCO, Inzulinrezisztencia, elküldött még további genetikai vérvételre, amiből kiderült hogy egy hibás gént örököltem szüleimtől, ami vérzékenységet okoz. Most pedig szintén megtalált még egy bajom, aminek a neve ReverzT3...........na mindegy is, nem ez a lényeg! Az a lényeg hogy FEL NE ADD NEKEM!!!! Ha úgy érzed (érzitek) van elég erőtők addig kell menni amíg lehet!!!

Túl fogod élni!!! Nem mondok közhelyeket hogy foglald el magad, csinálj mást ami eltereli a figyelmed, ne akarjátok annyirra....stb....mert mindez nem igaz. Aki vesztett már el babát, az nagyon jól tudja bármit is csináljon mindig mindig ott lesz vele a gondolat, a hiányérzés.

Hidd el nekem, elvesztett kis angyalkáink fennt az égen felhőkön csücsülve lábacskáikat lógatva vigyáznak ránk!! Tudom hogy így van, és ez adjon neked erőt!!!!

2013. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam endokrinológusnál,de el kéne már régóta mennem,mert eleve későn kezdtem menstruálni, petefészek gondjaim is voltak,volt cisztám.És szőrős gondjaim is egyre durvulnak!
2013. márc. 2. 17:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled történt.Nem tudom,hogy bírod!Sok kitartást és erőt kívánok az életben!
2013. márc. 2. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Feltétlen keress fel endokrinológust, az alapján amit írsz FŐLEG!!!

Kitartás neked! :)

2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!