Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt babakocsit hogy...

Használt babakocsit hogy tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Vásároltam egyet és ki szeretném tisztítani, tiszta amúgy, nem koszos, de azért én szeretném :) Nem levehető a huzat, bár lehet, hogy le lehet csavarozni valahogy. Tapasztalat?
2013. márc. 3. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most akarom eladni, szétszedtem, huzatot ma beraktam a mosógépbe, a vázat meg holnap leslagozom az udvaron.
2013. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csavarozd le. Úgy mosnám ki, mint a sajátot, amikor koszos lesz. A férjem lecsavarozza, én kimosom, ő visszaszereli...
2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Le lehet csavarozni. Én olyat vettem, amin a mózes és a sportrész külön van. A mózes huzatát nem lehet leszedni, azt samponos vízzel átdörzsölöm, nem túl erősen és kiteszem a napra száradni. A többi huzat levehető, csak csavarozni is kell hozzá. Azokat lavórba beáztatom enyhén mosószeres vízbe (azzal a mosószerrel, amivel a baba ruháit is mosom) és utána azok is mehetnek száradni az udvarra. Most már elég jó idő van, úgyhogy ha délelőtt kiteszed a napra, akkor délutánig megszárad.
2013. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát le lehet csavarozni egy részét, de aztán úgy tűnik elég stabilan a vázra van rögzítve, így inkább hagyom, mert nem akarom, hogy elszakadjon, vagy ne tudjam visszatenni.

Inkább áttörlöm pl ecetes ruhával, az jó ötlet?

Nem koszos amúgy szép szinte új állapotban van, csak azért mégis másé volt.

2013. márc. 4. 05:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké, töröld ecettel, ha az nem jó neked, amit mi mondunk.

Az ecet egy sav, majd jól szétmarja az anyagot, és hetekig olyan büdös lesz.

2013. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó rendben nem mosom át ecetesen, igazad van, csak bűzlene. Amúgy nem tömény ecetet locsolnék rá, haenem egy vizes rongyot pici ecettel és csak áttörölném, nem tocsogósan. Csak abból indultam ki, hogy öblítésnek szoktam ecetet használni a mosógépnél

Ti igazából azt írtátok, hogy vegyem le valahogy, de tényleg nem tudom levenni, de még nézegetem, hátha.

2013. márc. 4. 09:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja van egy másik kocsink, az valóban olyan, mint írtátok, hogy le lehet csavarozni, azt amúgy 1 db csavar tartja, a többi csak simán patent vagy kisebb beakaszós rész. Azt a kádba kézzel simán megy, azért nem a gépbe, mert van benne műanyag rész és nem férne be, meg félnék csak összetörtne. Azt nem lehet abból sehogy kiszedni, mert le van varrva körülötte. De ez most másmilyen, úgy látszik van amelyiket egyszerűbb, van amelyiket bonyolultabb, vagy lehetetlen.
2013. márc. 4. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, te látod, hogy milyen. Bár nekem a vásárlásnál egyik szempont minden ilyennél, hogyan lehet tisztítani. Mert bizony néha-néha nem árt.

De ha szép tiszta, akkor használjátok, ne csinálj belőle gondot. :)

2013. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!