Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tisztítjátok a (sport)...

Hogyan tisztítjátok a (sport) babakocsit, aminek nincs levehető a huzata?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, az "a" az felesleges. :o)
2011. szept. 20. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Napsütéses, meleg időben kiraktam a teraszra, egy lavorba meleg, Persil gél-es víz, + szivacs, és kidörzsöltem belőle a koszt.
2011. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó időben, kiviszem én is átdörzsölöm szivaccsal, meg mosószerrel, és slaggal leveretem róla a vizet, hagyom megszáradni, általában délután csináltam, mikor nem mentünk sehova, és reggelre megszáradt, megvárom hogy legyen megint 1 jó nap, akkor kitakarítom, és tavaszig úgy lesz, vagy ha nagyon koszos lesz, akkor majd bent a lakásba megcsinálom, de kint jóval egyszerűbb.
2011. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nálunk már két gyerkőcöt végigvitt (jön a harmadik), de most ahogy ránéztem, eljutott egy bizonyos állapotba... :o))

2011. szept. 20. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjem nagynyomású mosóval mosta ki a teraszon.
2011. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panellakóként én nem tudom kint mosni, ezért beteszem a kádba, mosószer, szivacs, kefe és a zuhany segítségével tisztítom. Egy gyerek használata alatt többször is... :)
2011. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. Én betegesen figyeltem, hogy ne koszoljuk össze, enni pl. csak morzsázósat engedtem benne, inni meg vizet, de valahogy a második gyerekemnél az jött be, hogy egyedül mászik ki-be a kocsiba, ha még beül (2 éves), és elkezdtem vele piacra is járni, ahol óhatatlan lett a gyümölcsevés, mert a cuki nénik mindig a kezébe nyomnak egy fürt szőlőt vagy szilvát, ilyesmit... :o)
2011. szept. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!