Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi okozhatja egy 19 hetes...

Mi okozhatja egy 19 hetes magzat halálát?

Figyelt kérdés
Nem kapok választ a kérdésemre , a szövetteni vizsgálat nem mutatott ki rendellenességet a magzatnál. Egyszerűen leállt a szíve.
2013. márc. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.Nagyon sajnálom a veletek történt.Érdemben sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni.
2013. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom ami veled történt! 20 hetes ikreket vesztettem el. Szövettan nem mutatott semmi genetikai rendellenességet. Nem hagytam magam, beleástam magam a kérdésbe. Úgy éreztem hogy amíg nem tudom a miérteket, addig nem tudom elengedni Őket. Ismeretségek révén eljutottam egy orvoshoz, aki hajlandó volt foglalkozni a kérdéseimmel és megválaszolni azokat. Véleménye szerint az ilyen idős magzatok halálát (amennyiben más rendellenesség nem kimutatható) okozhatja a placenta vérereiben keletkezett vérrög, ami elzárja a vér útját, ami a táplálék ellátást gátolja. Vagy a placenta egy részének leválása, ami még vérzéssel sem jár, tehát észrevétlen. A leválás miatt keletkező vérrög, vagy a levált placenta által termelt tápanyag hiánya is okozhat halált.

Nem tudom segítettem-e, de remélem hamar túljutsz ezen a nehéz időszakon. Kitartás!

2013. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem!Sanjálom ami veled/Veletek történt:( részvétem:(Én most vagyok 19 hetes és amugy én a terhességem elejétől valamiért ettől rettegek:(
2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nagyon nehéz megadni a választ, ha egyáltalán lehet. Én is nagyon sajnálom, ami történt veled, és kívánom, hogy minél előbb egy egészésges babát szüljél!
2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!