Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka ennek?...

Szerintetek mi az oka ennek? Lehet ők nem kíváncsiak rám?

Figyelt kérdés

Kisgyerekes anyuka vagyok és vannak más kisgyerekes anyukák/barátok....két anyukával levelezni szoktam , de van hogy 2 hét is eltelik mire válaszolnak valmire.

Van net és biztos hogy rendszeresen használják, az email-jeiket is nézik.

Nekem is van két gyerekem de nem gond mellettük néha egy-egy sort megírni, főleg este ha a párom is itthon van vagy ha már lefeküdtek....(tudom hogy sok munka van, én is állandóan csinálok valamit vagy velük játszok, de olyan jó néha beszélni más anyukákkal, ennyi kikapcsolódás csak jár....Nekik csak egy gyerek van de így is gondot okoz....szerintetek lehet hogy esetleg nem igazán akarják tartani a kapcsolatot és ezért válaszolnak ilyen immel-ámmal ??? 150 km van köztünk így csak ez jut ....nem is leszünk közelebb egymáshoz. Lehet mivel személyes kontaktust már nem tudunk létesíteni így inkább leépítenék a kapcsolatot ?

Amúgy régen együtt játszottunk szinte minden nap a gyerekekkel, együtt sétáltunk


2013. márc. 5. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg ,hogy ők keressenek, úgy kiderül, hogy akarnak e kapcsolatot tartani...
2013. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam én is ..nincs más mód hogy kiderüljön mi a helyzet...
2013. márc. 5. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem több éves barátságom szakadt meg így. Én írtam,amikor net lett,akkor e-mailt írtam,a közösségi oldalon is,és láttam,hogy tett fel új képeket,de nekem nem válaszolt,jó ideig méghozzá! Nem írtam többet,ahogy észre vettem hogy tojik a fejemre,majd több hónap elteltével írt vissza,hogy ilyen-olyan baja van. Ezt sokszor eljátszottuk így,majd ráuntam. Ennek a személynek gyermeke sem volt,az anyukájával és a nővérével élt/ él a mai napig egy panelban,tehát sok dolga nincs! Nem dolgozik,suliba járt. A sok éves barátaival a kapcsolata megszakadt még az előtt,hogy én ráuntam volna arra,hogy carik a fejemre.


Én 4 gyerkőc mellett is megoldom hogy aki nekem fontos,annak vissza írja,vagy kezdeményezzek! Pedig a legkisebb 1 hónapos,a legnagyobb hó végén lesz 6 éves,a 1,5 éves pakolós,a 3,5 éves pedig önfejű és lusta.

2013. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!