Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babát vegyek kislányomn...

Milyen babát vegyek kislányomnak? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Max. 10 000 Ft-om van rá. Újszülött (baby born) típusúra gondoltam. Hány centiset érdemes venni? 33-50? Fürdetőset pisilőset vagy ez nem számít?
2013. ápr. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen idős a lányod. Ha még nagyon kicsi, akkor nem vennék neki ilyen babát. Csak egy egyszerű semmit nem tudót. Ha nagyobb, akkor meg meg is lehet vele beszélni. Vagy ha pl most tanulja a bilibe pisilést, akkor jól jöhet a pisilős baba :)
2013. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk azok a babák a menők, amik nem tudnak semmit.

A kedvencek a 30 centi körüliek, puhatestűek, de műanyag fejű és kezű-lábúak. Ha lehet haj nélküliek.

Van itthon vagy húsz babánk, de ezek a kedvencek.

A sírós-nevetős, stb ezeket nem szeretik (legalább is az én lányaim, 2 és 4 évesek)

2013. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Egyszer kaptunk egy babát valahonnan, amelyik négykézláb mászik. Hát attól a frász verte ki a lányaimat, úgy féltek tőle. Tényleg rémálom volt. Már nincs meg ez a baba...

2013. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a mamától kapná, aki emlékezetes ajándékot szeretne neki.. Babát szeretne mindenképp. A kislányom még csak 7 hónapos. :D Nem most terveztem odaadni neki, hanem amikor megérik rá.

Nekem kiskoromban pisilős-nevetős stb. típusú volt és én szerettem. De olyan sok funkciós van már mostanában, hogy nem tudok dönteni.

2013. ápr. 12. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Chou Chou a legjobb. Interaktív is és puha, lehet ölelgetni, 43 cm. Nem lehet fürdetni, nálunk ez nem volt gond, de minden gyerek más :-) Ilyen babát én csak 4-5 évesnek vennék. Viszont a lányod még nagyon kicsi, addig nem tartogatnám...
2013. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább mondanám a nagyonak, hogy valami oylat vegyen amit most tud használni. Rengeteg késszégfejlesztő játék van!

Amúgy az án lányom kb másfél évesen kezdett el babázni. A hangot adóaktól félt is. Ja és kapott barbie babát is, hát még jópár évig kerülgethetem, pakolászhatom mire oda tudom adni neki.

2013. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Most látom mennyi hibát ejtettem: szóval a nagyinak mondanám, a többi hiba meg talán még olvashatóvá teszi a szövegemet :D
2013. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, valamelyest segített a válaszotok. :) Végül ezt a babát kapja majd a mamától:


[link]

2013. ápr. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!