Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek akinek az édesanyjá...

Egy gyerek akinek az édesanyjának nő ikertestvére van sosem keveri őket össze?

Figyelt kérdés
Vagy ha az apának van férfi ikertestvére, az is érdekel.
2013. máj. 4. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apámék ikrek, én soha nem kevertem össze őket. Mindenki szerint teljesen egyformák, de én régen és ma is látom a különbséget. SZerintem ez az anyákkal is így van :)
2013. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak van ikertestvére, sosem kevertem őket össze, csak egyszer félhomályban hátulról hittem azt a testvérére, hogy anyu az :D Én látok köztük különbségeket, mások szerint viszont teljesen egyformák.
2013. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukámnak van ikertestvére. Soha nem kevertem őket össze. Ahogy a többiek is írják, bár mindenki úgy gondolja-látja, hogy egyformák, pedig nem :)
2013. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét szülőmnek van ikertestvére, soha nem kevertem még össze őket :) sőt nekem még van pluszba 3 ikertesóm... :)
2014. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!