Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 hetes kismama vagyok és...

35 hetes kismama vagyok és leforráztam a hasam (ráfröccsent a leves) Lehet valami baja a kisbabámnak? Meg fog látszani rajta?

Figyelt kérdés
Lett egy elég nagy égési sérülés a hasamon. Kis helyen lejött a bőr és körülötte bevörösödött, nagyon ég. Nekem nagyon fáj. Kétségbe vagyok esve!
2013. szept. 3. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Jaj ne, már megint ez a buta babona. Te ápold a hasadat, a babán pedig természetesen semmi nem fog látszani.
2013. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Van a bőröd. Az "több rétegű" ugye tanultuk az iskolában. Alatta van a hasizmod. A méhed is ott van, azon belül meg a magzatvíz, amiben van benne a baba. A hasadra fröccsenő leves hogy látszana már meg? Komolyan hisz még valaki ebben a 100 éves primitív hülyeségben?
2013. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Az égési sérülést nem lenne baj,ha látná orvos.De ne aggódj, a babádon nem látszik meg!Én a fiam születése előtt 1 nappal égettem meg a kezem.Rám fröccsent a forró olaj,több helyen is és semmi nyoma a kicsin.
2013. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha a hasra fröccsen valami akkor igen is látszik a babán is. A saját szememmel láttam, a szülészeten, hogy a csajnak a hasán ugyan olyan égési folt volt mint a baba homlokán. Neki a forró olaj fröccsent a hasára terhesen. Remélem nem olyan helyen érte a pocakodat, hogy a babádon is látszódjon de tudd hogy van ilyen.
2013. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Persze, és ha beütöd bármidet, akkor a gyereken is foltok lesznek. Ne nevettess már! Ha így lenne, az én fiam tiszta foltosan jött volna a világra.
2013. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Amikor anyukám a nővéremet várta,hozzácsapódott a hasához egy málnabokor ága,amin málna is volt,ez nyomot hagyott a hasán és nővérem úgy született,hogy az egyik karján volt egy hatalmas nagy piros folt,amúgy a mai napig látszódik,csak már eléggé elhalványult,34 éves!Uh igenis meglátszódhat rajta.
2013. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Èn nem hiszek ebben! De a szomstèd csajszinak a fèrje kicsit kiszívta az oldalát ès a fiukon van ott egy folt! Vagy attól vagy nem! Ezt bem lehet tudni!
2013. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ezt nem gondoljátok komolyan, hogy az anyuka sérülésétől van? A tűzfoltoknak, anyajegyeknek, bőrhibáknak más oka van, nem az ilyen babonák. Komolyan mondom általános iskolát kijárták itt egyesek? Egy kismama sem párnán fekve mozdulatlanul hordja ki a gyerekét, ha bármi látszana a gyereken, akkor az összes úgy nézne ki, mint egy dalmata. Ha valami olyan éri az anyát, ami valóban "bántja" a gyereket ott bent, akkor nem az van, hogy juj látszik-e majd rajta, hanem akkor ott rögtön az a kérdés, hogy megmarad-e vagy sem! A többi csak belemagyarázás, hogy biztos azért van.
2013. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok senkit megijeszteni, de ez igen is valos. A haverom hasan is van egy nagyobb forradas, az o anyja is amikor terhes volt levessel forrazta le magat, mindkettonek ugyan ott latszodik meg, centire pontosan. Nem veszes, csak egy halvany forradas. Nagyim terhesen beutotte a labujjat, megtort a korom, es nem babona!
2013. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
Elozo vagyok, nem irtam le vegig. Szoval nagyim beutotte a labat, ahol levalt a korom, azon az ujan anyunak sem nol ki rendesen. Nem hiszem, hogy bemagyaraztak volna.
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!