Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nuk easy learning itató pohár...

Nuk easy learning itató pohár tapasztaltok? Csöpög? Mennyire könnyű tisztítani? MIkróba tehető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval Nuk easy learning itató pohárról szeretnék infót:

[link]

Mennyire csöpögésmentes, tisztíthatóság, mikróba tehető-e?

KIsfiam idáig csak puha szilikoncsőrösből ivott, de gondoltam ki kéne próbálni valami kemény csőröst és mivel ez valamennyire hasonlít egy pohárra, mármint nem annyira csőrös, így szimpi lett.


2013. szept. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem csöpög egyáltalán.. viszont szerintem amit belinkelek jobb konstrukció, mivel a belső szilikon cumija egyszerűbb és jobban tisztítható. Puha. Ennek a NUk-nak én soha nem tudtam elmosni a belsejét, kemény.


ez amit most vettem:

[link]

2013. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

az a baj, hogy sajnos az, hogy mi van belül, az inkább vásárlás után derül ki. Némelyiket nagyon becsomagolják, vagy a neten sem sokminent találni róla.

2013. szept. 13. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen... Próbáld ki azért. Egy fontos van még a Nukkal, hogy egyszerre csavard majd rá a fülét a tetejével, különben nem tudod belőni h a csőre középre kerüljön.
2013. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!