Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor hagytátok gyereketeke...

Hányszor hagytátok gyereketeket/gyerekeiteket a kocsiban egyedül, míg "befutottatok" vásárolni az Sparrba és mekkora a/volt gyerek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

#kocsiban gyerek egyedül
2013. okt. 19. 20:52
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem hagynám egyedül a kocsiban, szerintem is felelőtlenség. Lehet, hogy szuper környék, de bármi előfordulhat, pl. belerohan egy autó. Nem múlhat semmi azon a pár percen, amíg kiveszem és utána visszakötöm az autóba. 3 éves múlt a kislányom.
2013. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, miért kellett lepontozni (az vagyok ,aki 8 évet várt a gyerekére) Akinek könnyen jött, az nem tudja, milyen érzés, én jobban féltem. (illetve máshogy féltem)
2013. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
66%
betudná likelni valaki azt a videót?
2013. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
62%
Azért kell lepontozni, mert hülyeségeket beszélsz, mint most is. Miért féltenéd jobban, vagy máshogy mint akinek az első hónapban sikerült? Mindenki imádja a gyermekét és félti.
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
15 éves gyereket már nem én hagyok a kocsiban, ha nem ő dönt úgy, hogy ott marad, és bátran ott lehet hagyni mert tud magáról gondoskodni, tudja mi a teendő baj esetén fel tudja mérni a helyzeteket, tud cselekedni. Egy kis gyermek csak úszik az árral. Ha elgurul a kocsi, ha tűz üt ki, ha én a boltban vásárlás közben elájulok, a kocsiba bent marad egy darázs amit megcsípi a gyerekem, vagy "jókedvű" emberek ablakon keresztül megijesztik a gyermeke,vagy csak tévesen "lopáson" kapnak és kipakoltatják az összes cuccomat akkor a kicsi gyerek nem tud magáról gondoskodni és huzamosabb időre kerülhet a bezárt kocsiba.
2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
10%
Persze, mindenki imádja a gyerekét és félti. Azért hagyta egy ismerős nő ott a gyerekét a férjénél és meglépett... És nem egy ilyen esetet tudok.
2013. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, hogy megdöbbenve hallottam, hogy a férjem előző házasságából származó jelenleg 8 éves kisfiút az édesanyja rendszeresen hagyja a kocsiban, míg befut vásárolni. Ő menni szeretne, de az anyja sietek címszóval kint hagyja. Megerősítésként mondja, hogy de anya nagyon szeret és félt, ezért siet vissza. Ha a férjem ezt tenné, akkor én kiosztanám rendesen, még 5 percre sem, mert valamelyik válaszoló mondta, hogy bármikor bármi történhet pl. darázs, másik kocsi, stb, nem beszélve az anyjáról, aki ha megtudná, hogy az ő "szeme fényét" az apja egyedül hagyta 5 percre, kikelne a hitéből és veszélyeztetéssel megvonná a láthatását. Amúgy a parkoló, amiben egyedül hagyja egy viszonylag rosszul kivilágított parkoló, és ha munka után ugrik be, akkor már szürkület-sötét van. Nem is járunk oda, mert nem érzem biztonságosnak, alig látni valami (sok fa a parkolóban egy sorban, magasan vannak a sárgás-pirosas fényt adó ritkán kihelyezett lámpák/lámpaoszlopok, így a fák felett vannak a lámpák, tiszta árnyék a nagy része). A mamáék (az édesanya anyjáék) tudnak róla és kérik az anyát, hogy ilyet ne tegyek, ha már a gyerek is menne, de ő másként neveli a fiát. Egyébként a kisfiúról csak annyit, hogy a nyáron, azaz nincs 3 hónapja, hogy 2 vezetéket akart dugni a konnektorba, hogy megnézze, hogy mi történik!!! 8 éves!!! Mindenkinek köszönöm a választ!
2013. okt. 19. 22:04
 28/49 anonim ***** válasza:
54%

Én hét és fél éves koromtól, másodiktól kezdve egyedül jöttem haza a suliból, ha épp a bátyámmal nem egyszerre végeztünk, minden héten többször is. Villamosozni és buszozni is kellett. Nem lett semmi bajom, megoldottam.

És volt, hogy a szüleim sem mindig voltak otthon mikorra hazaértem, és még pár óráig várni kellett legalább az egyikükre.

Szóval szerintem 7 éves kortól már akár órákra is egyedül lehet hagyni egy gyereket.

Kocsiban 15-20 percre egy 6 évest már simán.

2013. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Valaki kérte, itt a videó: [link]
2013. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
37%
A Sparr előtt sosem hagytam, én mindig a Auchann és a Lidll előtt hagyom.
2013. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!