Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székesfehérvári füllyukasztásr...

Székesfehérvári füllyukasztásról, fülbelövésről megosztanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szeretném itt felhívni a figyelmet illetve a segítségetekkel csokorba gyűjteni a rossz és jó tapasztalatokat, h. a kokler füllyukasztók ne tehessék tönkre más babák fülét.

Nekünk sajnos rossz tapasztalatunk van.

Székesfehérváron A Budai út 18 szám alatt dolgozó Szabó Krisztina Mónika kozmetikussal lövettem ki a 4 hós kislányom fülét. Mind a két fülét elrontotta. Az arcától igen távol lőtte azt sem egyenesen a jobb fülecskéjénél pedig még a széléhez közel. Elvittem másik fülbelövőhöz, ahol azt kellett hallanom, h. nem is baba fülbevalóval dolgozott, ez nekem is feltünt és amikor szóvá tettem h. milyen nagy állította, h. sztenderd és ez fér be minden fülbelövőbe, emellett pedig nem mi vagyunk az elsők akik korrekcióra mennek tőle. Szeretném, ha nem fordulhatna elő, h. ez a szakszerűtlen kokler több babának tönkretegye a fülét. Fogalmam sincs hogy magyarázom meg a kislányomnak h. örök életére nyomot hagyott a fülein maradandó sérülést okozott, ha benő is a lyuk örök heg marad a helyén, ami igen csúnyán látszik majd neki.

Ezúton kérek mindenkit ossza meg jó és rossz tapasztalatait h. más anyukák tudják hova szabad és hová nem vinni.

Sajnálom h. ilyen emberek bűntetlenül dolgozhatnak tovább.

Remélem ő is olvassa és megszólal majd a lelkiismerete.


2013. nov. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a Piac tér 2-ben dolgozó Poórné Tundével lovettuk ki a babám fülét másfél hónapos korában. Kivalaszthattuk a fulbevalot, amivel szúrta is a fülét, jó áron dolgozott és elégedettek vagyunk a munkájával.

Sajnálom, h ti így jartatok. :(

2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem baba füllyukasztásról beszélnék, mert sajnos abban nincs tapasztalatom. De el tudom mondani, hogy a Bijou Brigitte-ben, a Plázában lövettem a 3. 4. lyukamat és ott nagyon jól csinálták.
2014. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!