Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnának nélkülünk a...

Mit csinálnának nélkülünk a babáink? (bővebben lent - vicces kandikamera jellegű kérdés)

Figyelt kérdés

Gondolkodtatok már azon, hogy mit csinálnának nélkülünk a babáink? Jól van lakva, nem szomjas, nem álmos, viszont szabadon engeded a lakásban...

Az enyém (11h) tuti kiszedné a konnektorokat, lecsipkedné a fikusz leveleit, lenyalná a babakocsi kerekeit, letépné a függönyöket.

A te babád mit csinálna szerinted??


2009. nov. 16. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Műlt héten pl. amikor kimentem valamiért a konyhába, hallottam, amint letoppan a kanapéról és szaladva igyekszik valahová... visszaosontam és megnéztem, mit csinál. Itt pipiskedett a számítógépnél és eszeveszetten nyomkodta az egeret. :) Egy csomó ablakot megnyitott, még a Windows feladatkezelőjét is, pedig ahhoz elvileg ctrlaltdel kell (biztos talált egy egyszerűbb utat). Egy nappal később vettem észre, hogy készített egy másolatot is az egyik asztalon kitett képről. :))) Tette mindezt kb. 1 perc alatt, mivel a kuncogásom miatt lebuktam és csapot papot otthagyva visszaszaladt a kanapéra :D

Egyik nap épp smst kaptam, amikor hívott ébredése után, mondtam neki, hogy azonnal megyek, csak elolvasom. Kb. 3 sor volt az egész, de mire odanéztem már pelusra vetkőzött :D A ruháit pedig kiteregette a kiságy korlátjára. (22 hónapos)

2009. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*** -Műlt + Múlt -->bocsi
2009. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Több is volt, amikor meglestem.Egyszer még kúszott-mászott, mikor nagy csend, megnéztem, és pakolta a virágföldet a virág alól, és meg is kóstolta.

Máskor meg elkezdtem teregetni, de vmi miatt ababhagytam, és ő kipakolta a ruhákat a kosárból, és belemászott. Nagyon édes volt. Ha nem figyelek oda, kirámol a fiókból, és beleül, mindnet ledobál a földre, és ő is imádja a számítógépet, az egérrel csodákat tesz :)

2009. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma a kosár tetején lévő fürt szőlőt csente el. Fogta magát és elvette, leszemezte és a padlóról megeszegette. Amikor ránézztem és észrevette, akkor elmosolyodott, majd folytatta a kajálást...


A nagy kedvence a laptopom kábelje. Ha a földön van tuti odamegy és megrángatja aztán megrágná, ha hagynám. Ha nem látnám tuti meg is rágná. A másik nagy kedvenc a mindenféle papír rágása. Szerintem egy egész újságot betömne a szájába.

2009. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
19.10-es vagyok. Az lemaradt, hogy a lányom 10 és fél hónapos
2009. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

az egy éves fiam tuti kipakolná a komódomból a bugyijaimat(ezt szokta is) a papírzsepiket széttépkedné,és addig kapcsolgatná a villanykapcsolókat,míg az kiakadna :-)

amellett a banánfánkat szerintem tőből kitépné(már megpróbálta) és kinyalogatná alóla a vizet.azután haladna a konyhába a fazekakhoz....

majd a fürdőben a mosóport kóstolgatná.....

és sorolhatnám.ja és mindenképp bekapcsolná,majd ki ismételgetve a számítógépet.meg a tévét

2009. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én 8 hónapos lányom:

-gyakorolná a rúdtáncot :-))

(émvázas galáriaéágyunk van és állandóan a rúdnál ül, áll, fogja. Szegénykém már párszor lefejelte)

-tisztára nyalná az összes elérhető utcai cipőt.

-átprogramozná a tv csatornákat

(múltkor egy olyan funkciót kapcsolt be a tv irányítóan, amiről nem is tudtuk, hogy van)

2009. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én 14 hónapos kisfiam is cipőtalp tisztítással kezdené, közvetlenül azután, hogy bekapcsolta a tv-t. Aztán felkapcsolná az összes villanyt, kirángatná a szemetesvödröt a helyéről, a mozdítható dolgokat eltolná a helység másik végébe, ledobálna mindent amit elér, a fürdőszobában a kádba dobálna mindent, és a végén, mint aki jól végezte dolgát megmosná a kezét. A vécécsészében!
2009. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hehe :) Írjatok még, jókat lehet nevetni :)
2009. nov. 17. 08:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
DDDD
2009. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!