Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clemmy vidám állatkák torony...

Clemmy vidám állatkák torony játékot vett mostanában valaki a Dm-ben?

Figyelt kérdés
Most 25 pontért féláron kapható, de így is 1200 Ft és 3-4 kockából áll. Aranyosnak találom, de nem tudom eldönteni megéri-e? Vagy jobban járok Duplo kockákkal? 8 hónapos a kislányom, szeret kockákat pakolászni.

2013. nov. 14. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

ITT A LINKJE A JÁTÉKNAK!

2013. nov. 14. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen is és nagyobb doboz is. Előnye, hogy nagy és puha, gyűrhető, rágható. A Duplo szuper, csak kisebb és kemény. 8 hónaposnak én a Clemmyt venném. Néha el szoktam őket mosni, aztán lehet újra rágni.
2013. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a Clemmy, nekünk is van egy óriási dobozzal, használtan vettem, kb. 60 db. A fiaim szeretik, mellesleg én is, mert sokkal kellemesebb rálépni, mint mondjuk egy széthagyott Duplo kockára :-) A Duplo is jó, de az enyémek 8 hónaposan még befalták volna.
2013. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem a 6 hónapos fiamnak. Kicsit sokallom az árát, de most belefért. Van még olyan dm ahol kapható? Én majdnem egy hónapja vettem és már csak 1 db volt akkor!
2013. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!