Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem akar élni?

Tényleg nem akar élni?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam, hogy ha egy magzatnak a nyakára van tekeredve a köldökzsinór, az valójában annak a jele, hogy a magzat nem akar élni, megszületni. Talán mert érzi,hogy nem várják, vagy nem olyan neműt vártak, vagy ilyesmi :( Mit gondoltok erről, lehet ebben igazság?

2013. dec. 22. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy oltári nagy baromság.
2013. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem ezt nem kérdezted komolyan?! Ugye?
2013. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi igazság nincs ebbe. Felháborít ez a hülyeség, mivel ismerek olyan nőt aki várta hogy megszülessen a fia, imádta már a hasában, évekig próbálkoztak. Sajnos halva született a baba.. Ennyit erről. Hogy lehet ilyen ökörségnek valóság alapot adni?
2013. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy ökörség,valóságalap nélkül.

Mi nagyon vártuk a gyermekünket,nem számított a neme sem és semmi,csak az hogy a miénk.

Ám mégis a nyakára volt tekeredve a zsinór és még ráadásul korababa is lett,aki nagyon is küzdött az életben maradásért.

Szerencsére ma már 2 éves elmúlt és teljesen egészséges,aki imád élni.

2013. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hú de nagy hülyeség

az én fiamnak a nyakán volt a zsinór,nagyon vártuk,nagyon szerettük ,nem érdekelt minket a neme

2013. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nyakköré szorult zsinórral születtem, lila, felfújt szilvafejjel ... De anya a mai napig ölelget, meg meséli, hogy milyen jó, hogy megszülettem, nagyon várt engem, és így is képzelt el. Nagy barna szemekkel, és dús, fekete hajjal. Apa is mesélte, hogy anya mindig simogattam a pocakját, beszélt hozzám, ahogy apa is megtette.

Engem nagyon vártak, és máig szeretnek. Szerintem nem önszántamból akartam megfojtani magamat, még anya pocakjában.

2013. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az mekkora ökör volt már bocs, aki ezt mondta! Az ilyen emberek szeretn(én)ek "nagyot, meghökkentőt" mondani, de ez milyen baromság már? A köldökzsinór hosszától és a magzat mozgásától függhet az, hogy mennyire tekeri magára a zsinórt. Megjegyzem, a babák igen sok százaléka.. Nekem a nagyobbik fiam konkrétan "bebábozódott" a zsinórba, a kisebbik pedig valódi csomót kötött rá. Szerencsére mindketten egészségesen születtek császárral. Vagy akkor ez azt jelentené, hogy az első fiam pillangó akart lenni, a második meg a kákán is csomót keres...? :D
2013. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel öngyilkos lett, nem kerül a mennybe.....
2013. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha előrelátó csecsemő lettél volna,

felkötöd magad a köldökzsinórra" :')


Amúgy baromság.

2013. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok újra. Áruld már el légyszi, hogy ki mondta neked ezt az őrültséget?
2013. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!