Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neogranormon tégelyes popsiken...

Neogranormon tégelyes popsikenőcsről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Valahonnan azt hallottam, hogy hormont tartalmaz, de nem látom az összetevők közt. Most akkor mi az igazság? Nem hinném, hogy hormontartalmú kenőcsöt csak úgy kitesznek a polcokra. Csak mert ezzel kenem a kisfiam popsiját, nagyon bevált, de ha van benne hormon, akkor inkább váltunk.
2013. dec. 23. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz van benne mint a tubusosban. Hogy kerülne bele hormon? A hormontartalmú készítményeket nem lehet recept nélkül kapni. Nyugodtan használd.
2013. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régen volt benne, de ez kb. akkor volt amikor én voltam gyerek, kiszőrösödtek a babák meg hasonlók, már kiszedték, de a neve megmaradt az még utal rá.


Viszont szerintem a hatékonysága le is csökkent ezáltal, nekem nem jobb mint bármely más popsikrém. De ha jó, akkor hasznlád.


Én az Unguentum Antiphlogisticumra esküszöm. :)

2013. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más a kettő krém állagában, hatékonyságában még az illatában is. A tégelyes a tubossos legyengitett és ezálltal olcsobb változata. Én nem is vettem csak egyszer mert azt hittem ugyan olyan.
2013. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2013. dec. 23. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A tegelyes úgy tudom védőkrém, nem popsikrem. Tehát sztem testapolokent lehet használni, de ha kipirosodik a baba popsija, akkor a.tubusos fogja helyrehozni inkább.
2013. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tégelyes és a tubusos Neogranormon két különböző dolog. A tégelyes popsi VÉDŐKRÉM, tehát mindennapos, minden pelenkázás utáni használatra való, hogy megelőzze a kipirosodást.

A tubusos Neogranormon pedig egy hámosító kenőcs, arra való, hogy ha kipirosodott, irritálódott a bőr, akkor felgyorsítja a gyógyulási folyamatot.

Hormont egyik sem tartalmaz.

2013. dec. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!