Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy kis babára,...

Annyira vágyom egy kis babára, de teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy ez nekem valaha összejöjjön. Egyszer nekem is sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetemben csak negatív példát látok. A családomban sem sikerült senkinek ez a "férj", család dolog. Azért is szeretem ezt az oldalt mert csak itt látom, hogy lehet ez másképp is. Naponta rengeteg terhes/kisgyermekes nőt látok, őket mindig irigykedve nézem. Nagyon szeretnék 10 éven belül családod, legfőképpen egy szívem csücskét, egy kisbabát. Szert tehetek valaha egy nagy, boldog családra?
2008. júl. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy lehet Neked is nagy, boldog családod! Csak ne vessz el a környezeted negatív példáiban. Körülöttem is van sok, és tény, hogy hálás is vagyok a sorsnak, hogy nekem nem kellett olyan sok küzdelmen végig mennem. Most a második babánkat várjuk. Légy türelmes, azonnal biztos nem sikerül. Legalábbis csak ritkán. Úgyhogy próbálj meg nem kétségbeesni minden hónapban, amikor nem jön össze, és nem gondolni arra, hogy Te is "közéjük" tartozol. Kitartás, és meglátod, sikerülni fog. Kívánom Neked, hogy teljesüljön az álmod, biztosan nagyon jó anyuka leszel!
2008. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, hasonló helyzetben voltam. 9 évvel ezelőtt férjhez mentem, aztán 4 év után elváltam, gyermektelenül. Utánna voltak tartós kapcsolataim, de vagy nem jött össze, vagy rájöttem, nem megfelelő az apajelölt. A legutolsónál hatalmasat csalódtam, mert pont ez volt a szakításunk legfőbb oka: nem vettem észre, hogy én sokkal jobban akarom a babát, mint ő, már-már kényszerítettem rá, nekem már csak a terhesség lebegett a szemem előtt, semmi más. Bármire képes lettem volna, még hormonkezelést is elkezdtem, csakhogy sikerüljön. No, ez volt nála az utolsó csepp...

Szakítottunk és én irgalmatlanul nagyot csalódtam. Szerettem volna 30 éves koromig szülni, de ekkor már semmi esélyt nem láttam rá. Hiszen mire ismét rátalálok valakire, vagy rám talál VALAKI...maga a terhesség ideje...Szóval borzasztóan fájt.

Aztán a nagy önsajnálat kellős közepén, amikor meg sem gondoltam volna (szakítás után 3 hónappal!!), hát rám talált VALAKI!

És most, kapcsolatunk kezdete után 8 hónappal férjhez mentem újból és már 24 hetes pocakos vagyok! Igaz, egyáltalán nem terveztük így, csak hagytuk magunkat sodorni...De nagyon boldogok vagyunk!

És a baba megszületéséig még nem töltöm be a 30-at:)!

Az én hosszú történetemet azért írtam le Neked, hogy lássad, mások is vannak/voltak abban a helyzetben, mint Te.

Nem szabad erőltetni semmit, majd jön...

2008. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek olyan kedvesek vagytok!
2008. júl. 17. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én történetem: 20 évesen férjhez mentem és 10 évet éltem a férjemmel és egy nagyon-nagyon rossz anyóssal. A házasságunk a közepe felé kezdett megromlani, és kiderült, hogy a férjem nem akar gyereket. Ez arculcsapásként ért, mert úgy gondoltam, el sem tudom képzelni baba nélkül az életem. Végül már menthetetlen lett a házasságunk, nem csak emiatt, hanem más okok is közrejátszottak. A lényeg, hogy tavaly tavasszal költöztem el tőle. Áprilisban megismerkedtem a jelenlegi férjemmel és hálát adok érte a sorsnak, mert tudom, hogy Ő az igazi! Azóta megszületett a kislányunk májusban. Ezt csak azért írtam le, mert tavaly tavasszal még én sem gondoltam volna, hogy ekkora fordulatot vesz az életem ennyire pozitív irányban. Úgyhogy neked is eljön az időd, amikor gyereket fogsz szülni! 8 hetes kislány anyukája.
2008. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

persze, hogy lehet boldog családod! csak ne erőltess semmit, hagyd, hoyg alakuljanak maguktól a dolgok!

2008. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!