Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, mi legyen?...

Nem tudok dönteni, mi legyen? Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Röviden menjek dolgozni havi 75-80 ezerért vagy maradjak otthon 52 ezerért két gyerekkel. A kicsi öt hónapos a nagy három éves lesz. Nem tudom eldönteni hogy lemondjam a gyest vagy inkább maradjak otthon. Nagy szülök vigyázznának a kicsikre. Hitelünk van és férjem 110 körül keress.
2014. ápr. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyire álltok az éhenhalás szélén.

Mert nekem az a kb. 25 ezres különbség nem ér meg annyit, hogy egy 5 hónapost megfosszak az édesanyjától.

1 éves kora után esetleg, ha tényleg nagyon muszáj, de ilyen fiatalon semmiképp.

2014. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem állunk az éhhalál szélén. Meg van mindenünk ami kell. Igaz nem luxus de azért megvan.
2014. ápr. 26. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

semmiképp, én otthon maradnék míg a kisebbik betölti a 2 évet

ha tényleg nem éheztek, akkor nem érdemes 5 hónapost magára hagyni

2014. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem 25 ezer a különbség, hanem 75-80 ezer, mert megkapja a GYES-t is, ha elmegy dolgozni.
2014. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs átsiklottam azon, hogy csak 5 hónapos. Ilyen kicsit csak akkor hagynék másra, ha ételre sem tellene másképp.
2014. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. sokat segitetettek a döntésben. Maradok itthon vele.
2014. ápr. 26. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

5 hóssal otthon maradnék, de most nem kell lemondani a gyest, nem hallottál a gyed extráról?

Gyed mellett is lehet dolgozni, nem hogy gyes mellett...

2014. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó csak 1 éves kortól lehet gyed gyes mellett dolgozni. A kics csak 5 hós.
2014. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, tényleg, igazad van
2014. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!