Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállaltatok volna így...

Ti vállaltatok volna így gyereket, ilyen körülmények között? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy ez a valaki nem én vagyok, hanem egyik ismerősöm, csak kíváncsi vagyok véleményetekre. Nem vagy sem féltékeny, sem irigy, nekem is van normális életem, sőt fiatalbb is vagyok nála.


Ő egy 21 éves lány, már több együtt van a párjával. A lány egyetemen most fejezte be az első évét (ezen kívül, amit most elkezdett, nincs más végzettsége, nem dolgozott). A családja nem támogatja, szülei külföldön élnek,több testvére van. Úgymond a párja tartja el, akinek van valami cége. Nem házasok, a lány a pasija házában lakik, az ő autóját használja stb..


Ti mit gondoltok? Igazából arra akarok kilukadni, hogy nem-e bizonytalan-e ez így? Mert nekem az lenne. Egyrészt úgy, hogy 21 éves és nem is lenne önálló keresete, a párja tartja el, az egyetemen egy évet fejezett be.


Jóban vagyunk, csak a véleményetekre lennénk kíváncsi. Ki garantája, hogy a pasi vele marad egy életen át? Szerintetek?



2014. júl. 26. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt akartam írni, hogy több éve vannak együtt! És légyszi normálisan válaszoljatok! Köszi!
2014. júl. 26. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
garancia semmire nincs, akkor sem, ha házasok. Én biztos dolgoznék gyerekvállalás előtt, de több ismerősöm is van, aki ugyanilyen körülmények közé szült. Két helyen már három-három gyerek is van. Mindenütt együtt van a pár, köszönik boldogak.
2014. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem garantálja senkiről, hogy örökre vele marad.:) Én nem szültem volna egyetem alatt, szóval nem tudom ebbe beleélni magam, és a szüleimen kívül még senki sem tartott el (csak én magamat:D).


Másrészt, ha szeretne gyereket, szüljön. Aztán bsc után elmegy dolgozni, az lesz 2 év múlva, pont jól jön ki.:)


Nehéz egyébként valaki kérdésére válaszolni, aki olyanokat mond, hogy "nem-e" meg "úgymond", de megpróbáltam:D

2014. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmire sincs garancia lehet 30 éves az ember 5-10 év házassággal és maradhat egyedül,veszítheti el a munkáját.


Nos nekünk becsúszott a baba a suli alatt akkor született meg mikor befejeztem a 2. évet, igazából jól jött ki,mert Ő ment bölcsibe én dolgozni,1 évet csúsztam csak a sulival,de lediplomáztam.21 a párom 20 volt mikor született,megdolgoztunk mindenért,és nem mondom,hogy egyszerű volt de megoldottuk, a szüleink is mindig mellettünk álltak,bár mi sosem kértünk semmit max babára vigyázást de azt szívesen vállalták/vállalják.

Ma már házasság nélkül is vállalnak sokan gyereket, és mindenkinek szíve joga eldönteni ki kit tart el.

2014. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!